Näkikö joku tänä aamuna Hitsaajankujan ja Puusepänkadun välisellä kävelytiellä outoa hupparipäistä nuorta mieshenkilöä, joka istui kävelytien varrella pysäytellen ihmisiä. Koiran ulkoiluttajia ei uskaltanut lähestyä, mutta muita kyllä. Näytti hieman turvapaikanhakijalta ja oli mahdollisesti huumeissa. Jäi mietityttämään, että mikä oli miehen motiivi?
Hiippari Hitsaajankuja-Puusepänkatu välillä
Lenkkeilijä123
4
284
Vastaukset
- Suomenpuolestaa
Ei ikinä ilman syytä.
- Näinsenyrittävänautoon
Joo se oli se maahanmuuttaja
puusepänkujalla asuin vuoden.. eipä siellä oikein muita kulkenutkaan kuin huppupäisiä hiippareita huumeissa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577