Täällä porukat vastailee jotain 5 vuotta sitten vanhoihin ketjuihin, milloin koirapuistossa on ollut tappelu v. 2010 tai vastaantulija on ladellut törkeyksiä 2009. Jos aihe sinällään kiinnostaa, eikö voisi aloittaa oman, uuden ketjun. Noissa ikivanhoissa on 50 vastaustakin, joista yli puolet yleensä pelkkä asiatonta haukkumista.
Et vastaisi vanhaan ketjuun
4
203
Vastaukset
- ärrikkä
Kuka tekis alotuksen ? Lukases tuolta yleistä koirista. " Tai muuten asiatonta kirjoittelua" Hel.vetti soikoon ..Voi saada poliisit perään jos vähän lipsahtaa.
On tämä jyrkkä saitti, siis aivan omaa luokkaansa.
Kiertäkää ihmiset kaukaa!- AsiallisuuttaKehiin
Olen samaa mieltä, tältä palstalta olen löytänyt ne kaikkein törkeimmät kirjoitukset. Olisikin mukavaa, kun tehtäisiin uusia aloituksia uusista aiheista - eikä kommentoitaisi yhtään mitään niihin luokattomiin kommentteihin, niistä voitaisiin ilmoittaa palstan modelle.
En yleensäkään ymmärrä, minkälainen ihminen haluaa käyttää kirjoitetussa viestissä haukkuma- tai kirosanoja.
- IhanKypsä
Samaa mieltä. Taas oli joku kaivanut tuolta arkistoista 10 vuotta sitten aloitetun ketjun koiranlihan syömisestä, vaikka jokainen täyspäinen tajuaa, että sekin ketju oli pelkkä provo. Älkää vastailko yhtään mitään provoviesteihin tai viime vuotisiin ketjuihin. Siistiytyisi tämäkin palsta. Samoin kirosanoja viljeleviin teksteihin ei kannattaisi kommentoida mitään.
- uyrturtuirt
Miksi pitäisi aloittaa uusi ketju samasta aiheesta?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1175379
- 705128
- 914164
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753630Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603248- 432831
- 152307
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️541969- 421852
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381703