MIKÄ V**** VAASAN POSTIA VAIVAA!!!

Mitä on tapahtunut? ennen sain päiväpostin aina klo 10-11 (joskus jopa ennemmin) Nyt posti tulee klo14-16 jos tulee olenkaan. Muut huomanneet ongelmia. Missä nyt kusee.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sieltä on savustettu ulos kaikki sellaiset, jotka keskittyivät työntekoon eivätkä esimiesten perseennuolemiseen.

Äänestä

Minulle on viime viikon maanantaina (12.9.) lähetetty kirje tai pikkupaketti, enkä ole vieläkään saanut sitä. Kun ei ole lähetystunnusta, ei pysty selvittämään sen olinpaikkaa. Postikohan se pitää hallussaan minulle kuuluvaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


postinkyttääjä kirjoitti:

Mitä on tapahtunut? ennen sain päiväpostin aina klo 10-11 (joskus jopa ennemmin) Nyt posti tulee klo14-16 jos tulee olenkaan. Muut huomanneet ongelmia. Missä nyt kusee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu