Moi kaikille anime/manga otakuille! Ollaan sellasen kaveriporukan kaa tehty Whatsappiin otakuryhmä, missä jutellaan kaikkee sekoo. Ja sit vähän mietittiin, että jos löytyis lisää porukkaa jutteleen sinne! Ryhmään on tosi helppo sopeutua ja sieltä voi löytää sellattia samanhenkisiä kavereita. Välillä tullaan pitään miittejä, mutta niihin ei todellakaan oo pakko tulla.
Tällä hetkellä meiän ryhmän ikähaarukka on about 15-21. Eli aika laaja skaala nuoria, sekä tyttöjä että poikia. Ja vähän eri puolilta Suomee.
Jos yhtään kiinnostuit nii voit laittaa Kikissä viestiä, käyttäjänimi on: _Elzku_
Tai jos et omista Kikkiä niin sähköpostitse nimelle: [email protected]
Muista laittaa viestiin jotain sen tyylistä että "olisin kiinnostunut tulemaan tähän ryhmään ja olen x vuotta vanha, nimeni on" ja plaaplaa.
Toivottavasti kiinnostuit!
Ps. Muista että sun täytyy kertoo puhelinnumerosi, jotta sut voidaan lisätä Whatsapp ryhmään eli jos et halua antaa puhelinnumeroasi niin tämä ei välttämättä ole sun juttus.
Otakut etsii toisia otakuja!
Suzuu
1
137
Vastaukset
- bleebum
mun kik:bleebum
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045231Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325986SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32415673Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3010823Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16910802Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369641Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2226489