Aivan sama minkä ilmoituksen teet niin mitään ei tapahdu. Ei sinne voi edes soittaa. Ainoa millä saat nämä kuvausauton kanssa liikennettä vaarantavat pullahuulet liikkeelle on jos ajat virimopolla toria ympäri.
Mikä *ittu näitä kosken kyttiä vaivaa?
Koopisteyrpä
294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kiire. Kiitos matujen. Ei poliisit kerkee muista nyt välittämään. Kiitos idioottipoliitikkojen kuten Sipilä, Urpo, Stubb, Risikko, kaikki vihreät, RKP (=rasistinenkansanpuolue) ja onhan noita... Nyt niitetään sitä mitä on kylvetty ja siitä nyt saamme nauttia. Kiitos aivoton rajat auki koko maailmalle avohoitopotilaat.
Tämä on nyt sitä unelmaa! Ei ole enää kansalaisella käytössään edes poliisia kun tarvitsisi.
Olisiko aika ihan oikeasti tehdä kansannousu mädännäistä valtaa kohtaan? Millä teidät ihmiset saa liikkeelle, pitääkö tulla kotoota hakemaan vai maksaa yksityishelikopteri??? Vai erotetaanko samantien mädäntynyt homon lemuinen kehäkolmosen sisäpuoli muusta maasta piikkilangalla. Sinne voivat muuttaa sitten muutkin järjenpuutteelliset idiootit elämään ihanne-elämäänsä. Ottakaa elättinne sinne mukaan. Jättäkää meidät muut suomalaiset rauhaan ja tehkää sitten mitä lystäätte. Näin säilyy sopu eikä tarvitse mennä sisällissotaan asti. Tällä menolla se nimittäin syttyy, niin kierosti ovat nyt asiat.
Ei vittu oikeasti. Ei mitään kontaktia neljään viikkoon.
Pyörä kun pöllittiin tässä taannoin niin itse se piti hakea ja hätäkeskus varoitti että voit syyllistyä varkauteen kun viet sen kotiin. On tämä vittu maa.
Ennen luotin kyttiin kun oli mäenpuro ja sadistisavolainen. Nyt on jotain pullahuulia ja läskiperseitä.