Yritetään vielä kerran voida jutella täällä kaikessa rauhassa ja että jokaisella on hyvä fiilis käydä palstalla. Missä kaikki on kun ei täällä palstalla näy ketään?
Hyvä fiilis
25
108
Vastaukset
- uskoisin-että
Töissä tai opiskelemassa päiväsaikaan.
- laitetaan.bannaan
Niiden sata trollikommenttia poistettiin pyynnöstämme äsken ja tuon samaa avausta massapostaajan häirikön viesti saa huomenna kenkää siinä menee ehkä nimimerkki kohta mustaksi kanssa.
laitetaan.bannaan kirjoitti:
Niiden sata trollikommenttia poistettiin pyynnöstämme äsken ja tuon samaa avausta massapostaajan häirikön viesti saa huomenna kenkää siinä menee ehkä nimimerkki kohta mustaksi kanssa.
Älä viitsi, tämä oli asiallinen avaus. Hyväntuulnen juttelu palstalla ei ole kiellettyä.
laitetaan.bannaan kirjoitti:
Niiden sata trollikommenttia poistettiin pyynnöstämme äsken ja tuon samaa avausta massapostaajan häirikön viesti saa huomenna kenkää siinä menee ehkä nimimerkki kohta mustaksi kanssa.
Miksi?
Ai kun kiva kun tulit palstalle!😊 Eiköhän muutkin tänne tule kun ehtivät.
- oikeen-hyvä
Hyvä!että tuutte takas!
Täällä ollaan, kiva avaus:)
Mun mielestä oot kyllä nimen arvoinen;)eikös toi ilmannimi oo vähä niinku semmosen raikkaan olosen taivaan sinen nimitys. sillä lailla jäbä on sen käsittäny.. :)
temmirauta kirjoitti:
eikös toi ilmannimi oo vähä niinku semmosen raikkaan olosen taivaan sinen nimitys. sillä lailla jäbä on sen käsittäny.. :)
No vaikka näin..😊
KittieChi-81 kirjoitti:
No vaikka näin..😊
Niin...ja miksi vaihtaisin koska en halua antaa sellaista kuvaa että haukkumalla saa minut pois täältä. Taukoa saatan pitää mutta tulen taas kun tulen.
Ilmannimi2 kirjoitti:
Niin...ja miksi vaihtaisin koska en halua antaa sellaista kuvaa että haukkumalla saa minut pois täältä. Taukoa saatan pitää mutta tulen taas kun tulen.
Hyvä että käyt täällä palstalla juttelemassa.
- TOSIripulisti
Onko ripulisti juossut viimeaikoina naapureita pakoon! Ei ihme että äijä on katkera!
Yksinäinen on realisti ja palstan hölmöksi pisti. Ei hyvää sanoa osaa ja mukaville ihmisille pahaa oloa kostaa. En vihainen olla voi, sillä oi , oi, -kyllä realisti jollekin pitää aukoa kun välillä minä pidän täältä taukoa ja realisti ei saa itselleen hyvää oloa kun ei voi haukkua pientä poloa.
Oikein hyvää yötä ihana tosirealistikokkola ja toivon että löydät hyvän olon ja ja ihanan ihmisen jonka kanssa voit jakaa sinun mielipiteesi! Minusta tuntuu että auot minulle päätä vain siksi koska olen mukava ihminen ja sinua harmittaa kun minun kaltainen ihminen ei ole sinun ystävä. Toivon että sinäkin saisit joskus olla onnellinen jotta sinun ei tarvitse puuttua siihen että minä juttelen täällä ystävien kanssa. Minua harmittaa kun tulee sellainen olo että sinua ei kukaan oikeastaan ymmärrä ja tottakai sinullakin pitää olla joku joka sinua ymmärtää jos sinulle tulee parempi mieli haukkua minua ni hauku sitten. Minä en enää loukkaannu tai suutu ja miksi en koska ei sinulle voi enää suuttua. Toivotan sinulle hyvää yötä ja jos voisit kunhan sinulla on parempi olo ni jättää minut rauhaan... Siihen asti yritän ymmärtää että sinulla on paha olla .
Moikka kittie ja muut tutut! Kittie tuumasi yhtenä päivänä että ansaitsen paremman nimimerkin ja ymmärrän kittien näkökulman mutta hyvä ystäväni kittie minä itse pidän omasta nimimerkistä ja se sopii täydellisesti minulle ja sillä on minulle sellainen merkitys mutta sitä en ala täällä kertomaan.
- Ahkeraopiskelia
Heippa hei täältä koulusta !! voi että kiva päivä tulossa, erittäin hyvä keli pihalla. Miten voisinkaan jatkaa tätä keskustelua.... ! Koulussa on erittäin mukava olla näin aamu tuimaan ja todella nälässä (aamupuuro jäi väliin) :D klo tällä hetkellä 8:40 vituttaa erittäin paljon tällä hetkellä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18659Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat271631- 77598
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet88438