Linuks - mokkulaongelma!

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14412979/mint-18- -mokkula-huawei-e3131
Näihin törmää jo lähes päivittäin täälläkin......†
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihanasti jo 8 ,5 vuotta Windowsia, eikä vieläkään sitä ensimmäistä haittista!
Windowsit XP ja 7.

Äänestä

Eihän ongelmia ole kuin ristinruikuttajalla.....†,
jopa Windows 10 taitaa olla liian utopistinen.

Äänestä
  • Ristinhäpäisijälle kaikki tietotekniikka aiheuttaa kompurointia.

    Äänestä

  • Linuks aiheuttaa kaikenlaisia ongelmia, kaikilla elämän osa-alueilla - varsinkin tietotekniikan.......†

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käsittämätön_tubutin kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14412979/mint-18- -mokkula-huawei-e3131
Näihin törmää jo lähes päivittäin täälläkin......†

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu