Saaran managerina on työtön lesbokumppani. Varmaan mieletön manageri.
Saara-Marialla on serkkupojat peräjunttilasta managereina. Wow.
Saara-Marialla on serkkupojat peräjunttilasta managereina. Wow.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Saadaanko näistä joku vielä yhden luuseri Saran manageriksi eli sara la fountainin?
Upeaa tässä just on se, että hän saa olla Saaran manageri vai mitä? Mistä muuten tuli tuo työtön?
Taas Tuidea tarvittaisiin. Tuija "Tuhero" Järvinen mangeroimaan Soumi maailmankartalle. Lesbot vittuun.
Ja managereista huolimatta tytöt on päässy pitemmälle kun luuseri-aloittaja tulee ikinä pääsemään :)
Luuseri-aloittaja istuikin kahteen asti yöllä muissa aloittamissaan Saara-ketjuissa yksinään nillittämässä. On tytöllä yksinäinen ja köyhä elämä. Ei tulevaisuutta, ei menestystä millään alalla. Onneks ei tartte maitojunalla palata, kun ei ikinä ole minnekään kotikulmiltaan päässytkään. Terveisin Meri.
Moi Meri! Käykö kauppa vai meneekö kaikki aika tussuhommissa? T. Celine Dion Official From Las Vegas
Kenellä on yksinäinen ja köyhä elämä?
Taidat harrastaa roskaamista, nimimerkki vain vaihtuu?
Mistä luuseri-aloittaja on saanut päähänsä, että lesbot tekee aina vaan "sitä"? Eihän heterotkaan joka välissä seksiä harrasta. Terv. Meri
Luonnollinen selitys esim Merin ja Saaran tapauksessa on se ettei saaralla ole keikkoja. Koska Meri on niin hyvä keikkamyyjä täytyy tuon selittyä sillä että hänellä on parempaa tekemistä. Arvaushan tämä on mutta voiko olla parempaa tekemistä kuin tussun syönti, pride festarit tai homobaarissa juopottelu?
Oliko manageri siis järkännyt koko syksylle huikeat neljä keikkaa?
Neljä keikkaa Suomessa. Me fanit odotamme milloin maailmankiertueen aikataulu julkaistaan jotta tiedämme ostaa lentoliput että pääsemme fanittamaan prinsessaa
ps. miksi rekkalesbo työntää leveän naamansa joka hemmetin kuvaan???
Jaahas taas se pakkomielteinn idiootti aloittanut ketjun ja vastaillut siihen. Toivottavasti saa sen lääkityksen kuntoon ja pian.
Säälittää ihan tuollainen..
Kiitos että nostit ketjun ylös Meri. Harmittaa varmaan vietävästä kun laulua osaamattoman bimbon musavideoo on katsottu jo pelkästään Suomessa miljoona kertaa ja hänellä on levysopimus taskussa :D meri rahoitu!!! Menkää kaupan kassalle duuniin niin voitte hieroa toisianne siellä
Olet vainoharhainen kun kutsut minua meriksi:D. Miksi aloittelet näitä typeriä ketjuja?.
Muista ottaa ne lääkkeesi niin ehkä pakkomielteesi loppuu tai rauhoittuu..
Rauhoitu meri! Kaikki tietävät että olet se manageri, keikkamyyjä ja stailisti
En edelleen ole mikään Meri, sukupuolikin on väärä:D. Huomaa miten typerä ja päästäsi vialla olet ressukka. Lopeta näiden typerien ketjujen tekeminen luuseri.
Meri! Rauhoitu nyt! Menee jo naurettavuuksiin. Välillä myönnät olevasi Meri ja välillä kiistät. Ilmestyt tänne nostamaan ketjuja ylös aamua iltaa ja jopa aamuyöllä! :D miksi tämä palsta kiinnostaa niin kovasti että jatkuvasti spämmäät noita samoja linkkejä ja dissaat meidän viisaampien ihmisten mielipiteitä? Miksi ainoa oikea mielipide on mielestäsi se että kaikkien tulisi ihannoida lesboluuserilaulajaa, joka yrittää kerätä sääliä jollakin peruskoulun kiusausjutuilla mitkä on tapahtuneet kymmeniä vuosia sitten? Se on jännä juttu että nämä kaikki pellet kuten Saara Aalto ja Sara-Maria Forsberg on kuulemma olleet "kiusattuja". Nyt he ovat aikuisia ja edelleen he lässyttävät peruskouluajoista, ovat huomionkipeitä ja sitten hullunkurisesti itkevät heti kun kaikki eivät ihailekaan heidän "taitojaan"... menkää hoitoon jos ette kestä elämää!
Edelleen en ole Meri ja en ole myöntänyt missään olevani hän. Sinä olet kyllä ihan pihalla ja sen huomaa kyllä. Yhtäkään tälläistä ketjua en ole nostanut, sinähän näitä aloittelet ja itse myös vastailet.
En ole tänne yhtäkään linkkiä kyllä laittanut, nolaat itsesi ja paljastat oman tyhmyytesi ressukka.
Veikkaan olevani huomattavasti sinua viisaampi, minä en ole kirjoittanut edes mitään posiitivista julkkispalstalle Saara aallosta, minua vain ärsyttää sinun kaltaisen sairaan ja hölmön ihmisen typerät aloitukset ja kaikkiern ihmisten haukkuminen.
Itse taidat olla täysin lahjaton ja työtön hölmöläinen..ainakin käyttäydyt niin, minulla itselläni on parempaakin tekemistä kuin kokoajan roikkua tällä palstalla.
Hanki töitä, harrastus ja oikeat lääkkeet, ehkä se elämä sen jälkeen helpottaa.
Tsemppiä tuon mielenterveytesi kanssa..
Sovitaan että et ole Meri, mutta kutsutaan sinua kuitenkin manageriksi. Jokainen tunnistaa managerin joka jankkaa täällä aamua iltaa ja spämmää samaa helvetin tuubilinkkiä jotta sinne saataisiin katselukertoja joilla sitten voidaan keulia jossain keravan kyläbaarissa. SENKIN MANAGERI! :D
En kyllä ymmärrä millä energialla, ja miksi, täällä jaksetaan hävyttömästi parjata suomalaisia, saman maan kansalaisia ?
Täytyy olla paljon sisäistä huonoa oloa ja kaunaa ?
Miten niin saman maan kansalaisia? Mistä sinä salapoliisi tiedät kirjoittajien kansallisuuksista?
http://kaksplus.fi/threads/saara-aalto-kihlattunsa.2481442/page-6
Tuossa olisi oikein ketju tälle.
Meri spämmää kaikissa kotimaisissa pelleketjuissa Saara Aallon erinomaisuutta. Joku vauva-foorumi? WTF? Eikö Merin tulisi suunnata tätä spämmiä ulkomaisille foorumeille jos kerran mieli halajaa maailmanmenestykseen? Valjastaa vaan kaikki Saara Aallon fanit mukaan spämmitalkoisiin niin eiköhän sieltä levytyssopimus varmasti kilahda alta aikayksikön. Siis vaikka levytyssopimuksen saaminen tämän päivän maailmassa on vaikeampaa kuin koskaan. Eihän se tällaiselle uuslesbolle, jonka pullukka maskuliinista osapuolta edustava lesbopuoliso on niin osaava, ole tietysti temppu eikä mikään. Olkaa hyvä ja näyttäkää mistä se lesbo kusee, älkääkä jankatko ja kuluttako energiaa näillä kotimaisilla foorumeilla valehteluun X Factorin vaiheista, jotka jokainen näkee valheiksi.
Nyt maailmanvalloitus käyntiin mars mars! :D
Hekla perkele se täällä taas riehuu. Meehän saunalle siitä saatanska.