Kajaanissa on liikkunut toistavuotta silmäpuoli musta Crv Honda.Liekö rahat vähissä kun ei saa ostettua poltinta.Koettaa kuski sumuvaloilla hämätä.
silmäpuoli Crv honda
29
325
Vastaukset
- arvaaja-
katsastuksen ajaksi lainaa polttimon jostain
- nähty_monesti
Se sama honda kuski kanisteri kädessä aina hiippailee millon missäkin....polttoaine lopussa.
- VaarallinenKanisteri
Honda-Mies.
- ahvenmaa
Onko se niitä kenkä suutareita
- musta_crv
Onko tämä se takapuskurissa jatkuvasti kiinni ajava hetteenmäen hinttari?
- heiova
Onko Kelkkareitti mies kyseessä?
- nokkamiäs
kelkka miehellä toinen silmä pimeenä. Havainto tältä päivältä. En tiiä onko hinttari vai mikä mutta helvetin viisas on kuulema.
- hallipäällikkö
Joko oli karvareuhka päässä? Kelkkareittejä kuulemma katsastelee ja povannut aikaista lumentuloa.
- elakeukkox
Ei reuhkaa vielä, vasta kun pakkasta -25 astetta. Vimppa vuosi huippuhommassa alkamassa joten elake sempaloita silmäilee jo.
- jämttionnäin
Ei jää eläkkeelle vielä pitkään aikaan, ei tuollaisesta hommasta kannata lähteä pois. Teki usean vuoden jatkosopimuksen. On se korvaamaton.
Minkäs teet kun nämä veivarit on päästetty noihin hommiin. Porukalla ryssivät ja muu henkilökunta kärsii.
Sieltä pitäisi potkia pois nämä taitamattomat ja tilalle päteviä nuorempia, jotka osaa ja joilla on nykypäivän tieto taito.
Tämä nykyinen homma käy veronmaksajille kalliiksi. - Sanon_itseni_irti
Voi saatanan saatana jos totta.
- Zadamm
Kerro enemmän jos tämä on totta
- Turhaon
jämttionnäin kirjoitti:
Ei jää eläkkeelle vielä pitkään aikaan, ei tuollaisesta hommasta kannata lähteä pois. Teki usean vuoden jatkosopimuksen. On se korvaamaton.
Minkäs teet kun nämä veivarit on päästetty noihin hommiin. Porukalla ryssivät ja muu henkilökunta kärsii.
Sieltä pitäisi potkia pois nämä taitamattomat ja tilalle päteviä nuorempia, jotka osaa ja joilla on nykypäivän tieto taito.
Tämä nykyinen homma käy veronmaksajille kalliiksi.Onnea! Säliksi käy työntekijöitä ja veronmaksajia.
- vaimitensemeni
Eikös se Honda ollut `riisikuppi´ aikoinaan jolla hän ei aikonut ikinä ajaa ja sakasalaiset autot ovat maailman parhaita.
- kukamuumukaz
tipronic tuplakardaani vitos koppanen bmw nykyään. ole hiljss tsi duutun js jätän sut 100 nolla aerodynaamisella tupla kaasarilla
- Apuvvaa
Auttakee jo hyvät ihimiset miestä nyt lampun vaihossa ennen kuin pimmee tulloo eikä näje aijjaa puskurissa kiinni.
- Japäätyhjä
Siksihän sitä puskurissa ajetaan jos ei näje pitemmälle ja vielä lasit huurussa
- Naurattaamakeesti
Todellakin pää on tyhjä tällä tyypillä.
- liikuntamaisteri
Hetteenmäki,salokallio
- käetön
Osaa kaiken muun paitsi polttimonvaihdon?
- Crvmies
Farmari avensiksella ajaa puhottoo tulemaan tumman harmaalla
- AVENSICOROLLA
Raskoneella päivämeni vaihtaes
- Lörttihörö
Läskit ajjaa hondalla...
- hrv
Ajovalopolttimot pitää vaihtaa samaan aikaan,tämä Päällikkö tietysti oottelee että toinenkin valo sammuu.
- heiheihuihai
kaikkia paskoja ne ostaa.Eihän niihin edes saa lamppua syttymään koska kajaanissa ei ole tarpeeksi pätevää asentajaa.
Aottakkee sitä kuskie. Varmaan ei ossoo lamppuo vaehtaa. En ossoo minäkään. Van huoltamoukot ossoo.
- Latallaajansetoimii
En auta
- Denzel_Washington
On sitten varmaan katsastamattakin jos jo toista vuotta...
- Voi_olla_leimassa
Jos ei oo ollut vain kehoitus palaneesta valosta, ei voi päätellä katsastuksesta yhtään mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP jo 100 % suositumpi kuin persut
Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst24614328Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia
tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,1443763PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas
https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija1283702Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.
Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt1621450Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu
Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun3531410Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn411190En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O101006Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok44893Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var8861En pystynyt vaan vastaamaan...
Kaikki on ihan solmussa eikä ole voimia alkaa ratkaista naisena 😔90736