Kajaanissa on liikkunut toistavuotta silmäpuoli musta Crv Honda.Liekö rahat vähissä kun ei saa ostettua poltinta.Koettaa kuski sumuvaloilla hämätä.
silmäpuoli Crv honda
hrv
29355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
katsastuksen ajaksi lainaa polttimon jostain
Se sama honda kuski kanisteri kädessä aina hiippailee millon missäkin....polttoaine lopussa.
Honda-Mies.
Onko se niitä kenkä suutareita
Onko tämä se takapuskurissa jatkuvasti kiinni ajava hetteenmäen hinttari?
Onko Kelkkareitti mies kyseessä?
kelkka miehellä toinen silmä pimeenä. Havainto tältä päivältä. En tiiä onko hinttari vai mikä mutta helvetin viisas on kuulema.
Joko oli karvareuhka päässä? Kelkkareittejä kuulemma katsastelee ja povannut aikaista lumentuloa.
Ei reuhkaa vielä, vasta kun pakkasta -25 astetta. Vimppa vuosi huippuhommassa alkamassa joten elake sempaloita silmäilee jo.
Ei jää eläkkeelle vielä pitkään aikaan, ei tuollaisesta hommasta kannata lähteä pois. Teki usean vuoden jatkosopimuksen. On se korvaamaton.
Minkäs teet kun nämä veivarit on päästetty noihin hommiin. Porukalla ryssivät ja muu henkilökunta kärsii.
Sieltä pitäisi potkia pois nämä taitamattomat ja tilalle päteviä nuorempia, jotka osaa ja joilla on nykypäivän tieto taito.
Tämä nykyinen homma käy veronmaksajille kalliiksi.
Voi saatanan saatana jos totta.
Kerro enemmän jos tämä on totta
Onnea! Säliksi käy työntekijöitä ja veronmaksajia.
Eikös se Honda ollut `riisikuppi´ aikoinaan jolla hän ei aikonut ikinä ajaa ja sakasalaiset autot ovat maailman parhaita.
tipronic tuplakardaani vitos koppanen bmw nykyään. ole hiljss tsi duutun js jätän sut 100 nolla aerodynaamisella tupla kaasarilla
Auttakee jo hyvät ihimiset miestä nyt lampun vaihossa ennen kuin pimmee tulloo eikä näje aijjaa puskurissa kiinni.
Siksihän sitä puskurissa ajetaan jos ei näje pitemmälle ja vielä lasit huurussa
Todellakin pää on tyhjä tällä tyypillä.
Hetteenmäki,salokallio
Osaa kaiken muun paitsi polttimonvaihdon?
Farmari avensiksella ajaa puhottoo tulemaan tumman harmaalla
Raskoneella päivämeni vaihtaes
Läskit ajjaa hondalla...
Ajovalopolttimot pitää vaihtaa samaan aikaan,tämä Päällikkö tietysti oottelee että toinenkin valo sammuu.
kaikkia paskoja ne ostaa.Eihän niihin edes saa lamppua syttymään koska kajaanissa ei ole tarpeeksi pätevää asentajaa.
Aottakkee sitä kuskie. Varmaan ei ossoo lamppuo vaehtaa. En ossoo minäkään. Van huoltamoukot ossoo.
En auta
On sitten varmaan katsastamattakin jos jo toista vuotta...
Jos ei oo ollut vain kehoitus palaneesta valosta, ei voi päätellä katsastuksesta yhtään mitään.