Haluaisin lihottajan itselleni

Onko olemassa "lihottaja" naisia, siis naisia jotka pitävät lihavista miehistä ja haluaisivat lihottaa miehen todella ylipainoiseksi? Tarkoitan siis että naiset kiihottuisivat siitä kun miehen maha kasvaa, paino nousee ja mies muuttuisi laiskemmaksi?

Haluaisin kasvattaa oman masuni todella isoksi pyöreäksi, pehmoiseksi ja roikkuvaksi. Olisi myöskin ihana kun miestissini turpoaisivat isoksi, alkaisivat lepäämään masuni päällä.

Kiihotun siitä kun masuni paisuu isommaksi, painoni nousee ja mahani alkaa pomppimaan ja hyllymään liikkuessa.

6

185

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vieläkin etsin lihottaja naista itselleni, ota rohkeasti yhteyttä :)

    • K..u..t..s..u..n..i...-

      HihHih. Kai huomasit, mitä olen saanut aikaan profiilillesi.

      • Kokeile uudestaan pallinaama!


      • K..u..t..s..u..n..i...-
        Crisium kirjoitti:

        Kokeile uudestaan pallinaama!

        HihHihHi!

        "Pahus. Sivua ei löytynyt."

        Minä sain tuon aikaiseksi.


    • Herra.Maalaiskylalla

      Pidan kylla lihavista vatsakkaista miehist, mutta olen mies. Tykkaan erityisesti silmalasipaisista ja kaljuista. Tosin haluan, etta sina nait minua. Tykkaan kun vatsa painuu selklaa vasten ja kalu uppoaa vastustamattomasti sisalleni. Tykkan myuos suihin otosta. Tosin haluaisin, etta olet posliini alapaasta. Mahdoton toive? Tosin en tykkaa etta runkaat vaan laitat aina mallit suuhuni tai peppaan.

    • lksdkkjfkjsdkljl

      Kunnon Viivi ja Wagner touhua, mies lihoo kuin sika, varo vain ettei nainen pistä teuraaksi ja joulukinkuksi...

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      22
      6606
    2. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      27
      4110
    3. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      31
      2982
    4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      171
      2973
    5. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      10
      1848
    6. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      82
      1744
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      150
      1614
    8. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      147
      1612
    9. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1478
    10. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      22
      1440
    Aihe