Joo eli mun poikaystävä saa mutt aina kiihottuneeks todella helposti ja sormettaa mua joskus ja hieroo tissejäni yms. Musta joskus tuntuu vaa nii avuttomalta ku en tiiä mitä tekisin hänelle nii kertokaa mikä kiihottaa poikia etten mää vaa oo sängyssä tekemättä mitään :D
Mistä pojat kiihottuu
4
2221
Vastaukset
- noniinh
No riippuu ihan mitä olet valmis tekemään... Pukeudu seksikkästi, runkkaa tai ota suihin? Ihan mitä itse tykkäät
- rennosti.m
Kyl sun niiku pitäs kysyy poikaystävältäs, me kun ollaan niin erilaisia, et ei me osata neuvoo toisen mieltymyksiä.
Itse pidän eniten siitä, että nainen on alaosattomassa muutenkin kuin seksitilanteessa. Vittu mieluimmin kokonaan sheivattuna, ei edes kiitorataa. Vittua voi myös pitkin päivää avata kaksin käsin, niin että emätinkin avautuu. Viehättävää ja kiihottavaa on katsella, kun nainen sormettaa. Ennen kaikkea tulee toimia myös silloin, kun toinen ei koko ajan ole pyytämässä. Siis oma-alotteisuutta.
Erityisen viehättävänä pidän, että kahden pariskunnan naiset ovat alaosattomassa, mutta muuten voi visiitti kulua kaikin puolin sovinnaisesti. Jos on tilaisuus jutella toisen varatun naisen kanssa, voitte ilostuttaa molempien miehiä yhdessä nätillä olemisella.
Kysele ja kuulostele. Poikaystäväsi arvostaa sitä, että haluat olla hänelle herttainen. Herttaisuus onkin kaikkein tärkein.
Sängyssähän ei tarvitse tehdä mitään erityistä. Estoton tulee kuitenkin olla. Näytä vittuasi, työnnä sitä katsottavaksi ja kysy, mitä poikaystäväsi haluaa. Oma innostuksesi luo tilanteen automaattisesti ilman, että sitä tarvitsee vähääkään miettiä.
Iloa teille! :) - öö2
Itse ainakin sytyn ihan hetkessä kun tyttöystävä painaa selkäänsä minua vasten ja tarttuu samalla käteeni laittaen sen rinnoilleen. Muutenkin tuntuu niin hyvältä leikkiä hänen rinnoillaan, niin seksin aikana kuin muutenkin hellitellessä, ihanan pehmeä tunne.
Tykkään myös erityisesti kun tyttöystävä laittaa itsensä oikein nätiksi, kynsilakkaa sun muuta. Kiihottavaa nauttia ja katsella kun punatut huulet ja kiiltäväkyntiset sormet hyväilevät kaluani.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as442948Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna222867- 462673
- 522496
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.582438Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)462408Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä782118On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle532111- 692028
- 452022