saab 9-3 2.0 aero 2003. oikea takajarru kiljuu

oikeesta takarenkaasta kuuluu välillä kova meteli, vähän niku ois jarrupalat otettu pois, jarrulevyt ja palat uusittu, saab liike ei löytäny vikaa. laakerikin niiden mielestä on ehjä. onko jollain tietämystä moiseen vikaan??
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käsijarrurumpu & kengät jumittaa. Eli tuossa on käyttöjarruna levyjarru ja käsijarruna rumpujarru. Paskaa ooppelia.

Äänestä

Ei ole rumpujarrua Saab 9-3 2003 alkaen, mutta käsijarru saattaa olla jumissa ja palat jää hankaamaan levyä.

Äänestä

Kun ei osaa mitään on turha vinkua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saabdude kirjoitti:

oikeesta takarenkaasta kuuluu välillä kova meteli, vähän niku ois jarrupalat otettu pois, jarrulevyt ja palat uusittu, saab liike ei löytäny vikaa. laakerikin niiden mielestä on ehjä. onko jollain tietämystä moiseen vikaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu