Im a mess.....

Im a big mess.....
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • tässä on nyt varmaan joku ansa, en uskalla klikata kumpaakaan, Virus tms, muut saa klikata.

    Äänestä

  • houkusolissuuri kirjoitti:

    tässä on nyt varmaan joku ansa, en uskalla klikata kumpaakaan, Virus tms, muut saa klikata.

    En osaa linkata ees mitään viruksia. Kyse on paremminki vitsistä. Huomaa että Kulli on kirjoitettu isolla. Googlaten avautunee asian laita

    Äänestä

Will you stand by me finally
the day when we grow old
Would you fall asleep right next to me
when my hands are cold

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mes-s kirjoitti:

Im a big mess.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu