Ja miksi?? Mitä pitää tehdä? Kaikki on kerrottu, enkä tiedä edes mitään muuta kuin noloja juttuja kaikista. Itsestänikin. Kuka tätä tekee ja kuinka kauan? Ei tämä ole normaalia. Olette tuhonneet jo minut, mitä vielä?
miten pitkään vielä?
eikövoisivastata
354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pitää siis luvata kaikille ettei syytä niitä mistään , ei vaadi vahingonkorvauksia. Kantaa kaikkien mokat itselleen ja luovuttaa nille rahansa. Mut vielä? Aina kun puolustan itseäni, minut laitetaan tämmöseksi? Pitääkö mennä vielä väkisin naimisiinkin?
Ootte tuhonnut jo kaiken. Ilman mitään syytä. Mitä vielä?
Eivät tule koskaan vastaamaan täällä ainakaan tällä tavalla mitään, tarkottaisihan se, että myöntävät vainon. Rivienvälistä voi ketjuja tarkkailemalla välillä saada jotain epäsuoria vastauksia tai lisää paskaa, älä kuitenkaan liian harhaiseksi rupea, kaiken voi aina ymmärtää vaikka millä tavalla jos sitä etsii joka johtaa helposti vielä pahempaan hulluuteen. Palstahan on päivittäin täynnä uhkauksia ja pilkkaa, joka on helppo omia tilanteessasi. Ovat ovelia ja tekevät hommansa niin että mikään ei hetkauttaisi poliisia. Onko irl-vainoa siis yhtälailla sulla, jos sopii kysyä? Voimia sulle jokatapauksessa, toivottavasti saat rauhaa.