Kokemäen supermarket ei ihme

Että omistajat vaihtuvat.surkea palvelu .jo kaupan tunnelma on ahdistava.no ei tartte enää poiketa.
4259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvä kun et enää poikkea supermarkettiin. Kaupan Taso nousee välittömästi kun viuru jäät pois.

Äänestä

Kyllä taso nouseet kun siellä käy vaan perskärpäset.

Äänestä

Ookkona elämämkoululainen.... kirjoitusasusta päätellen :D

Äänestä

Kieltämättä Kokemäen K- kaupan taso on mennyt alas kuin lehmänhäntä. Huono valikoima ja usein saa olla tarkkana päiväysten kanssa. Vanhentuneita usein. Ja aina vaan yksi kassa oli päivä mikä lystää. Nyrpeät myyjät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ässää kirjoitti:

Että omistajat vaihtuvat.surkea palvelu .jo kaupan tunnelma on ahdistava.no ei tartte enää poiketa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu