Mihin on kadonneet kaikki vw-uskovaiset, palsta kuolee yrittäkää nyt ylistää niitä rotteloitanne.
Ei mutta vw-uskovaiset ovat varmaan purkamassa pahaa oloaan toyotan ketjuissa, voi raukat.
Hiljaista on
11
135
Vastaukset
- wvvw
Olen korjaamolla!
- WVWVWVWVWVWVW
Olen selvitystilassa!
- KyykmanAhertaaTaas
Röllit pitää palstan virkeänä ihan itse.
- sivusta-nähnyt
Mutustelevat kotonaan pimeessä huoneessa mieliala pillereitä kun maailma romahti. Uskonkappele osoittautui huijariksi ja laatutaso automerkkien huonommaksi.
- kauheeta
Voi voi ei ei ahaaa mikä surkeus.Kansanautoni onkin kriminaali. byyyyäääääää niis nii BYÄÄÄÄÄÄÄ
- DasAutoo
Mulla on 12-vuotta vanha Golf. Se oli viime viikolla katsastuksessa ja meni heittämällä läpi siis ei mitään vikaa. Muutenkin se on pelannut ihan hyvin. Erityisen hyvää tässä viitoskorin Golfissa on todella hyvä ohjaus ja ohjattavuus.
Selvä parannus aikaisempaan neloskorin malliin.
Ihmettelen miksi täällä palstalla on koko ajan porukkaa nälvimässä tavallista automerkkiä. Esim. rankalaisten autojen katsastustilastot ovat melko synkkää luettavaa eikä niitä moiti kukaan.- LiikaaLaatuHeittoa
Kaikilla ei olekkaan käynyt yhtä satumainen tuuri, kuin sinulla.....
- Valmiiksi.vanha
Kun hankit seuraavaksi taas vanhan VWn jossa on oikeat kirjainyhdistelmät saattaa uskosi kärsiä.
- Vitosgolfia_pidetäänkin
parhaana versiona kunhan siinä on oikea moottori eli 1.9l Tdi tai 1.6 l vanhanajan 8-venttiilinen bensakone, ei siis mitään Tsi tai vastaavaa turbollista alamittaista rempulaa.
- ei.turhaan.ykkönen
Mullakin V-Golf TSI ja en ole vielä moottorista moitteen sijaa löytänyt. Erittäin vääntävä ja pihi kone. Seuraavassakin autossa on TSI-kone tai vastaava.
Aivan loistava auto muutenkin, tekee eleettömästi kaiken mitä normaali-ihminen autolta vaatii. - Tämän_
ei.turhaan.ykkönen kirjoitti:
Mullakin V-Golf TSI ja en ole vielä moottorista moitteen sijaa löytänyt. Erittäin vääntävä ja pihi kone. Seuraavassakin autossa on TSI-kone tai vastaava.
Aivan loistava auto muutenkin, tekee eleettömästi kaiken mitä normaali-ihminen autolta vaatii.Toyota-palstan trollipoju on kertonut täällä jo moneen kertaan ja toisaalla että ketju on vaihdettu ilmaiseksi. Uskoisikohan noista selityksistä kumpaakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1393720Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville583329Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122724Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152294- 1711946
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311416Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka301376- 541182
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16973Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois110953