Mihin on kadonneet kaikki vw-uskovaiset, palsta kuolee yrittäkää nyt ylistää niitä rotteloitanne.
Ei mutta vw-uskovaiset ovat varmaan purkamassa pahaa oloaan toyotan ketjuissa, voi raukat.
Hiljaista on
11
145
Vastaukset
- wvvw
Olen korjaamolla!
- WVWVWVWVWVWVW
Olen selvitystilassa!
- KyykmanAhertaaTaas
Röllit pitää palstan virkeänä ihan itse.
- sivusta-nähnyt
Mutustelevat kotonaan pimeessä huoneessa mieliala pillereitä kun maailma romahti. Uskonkappele osoittautui huijariksi ja laatutaso automerkkien huonommaksi.
- kauheeta
Voi voi ei ei ahaaa mikä surkeus.Kansanautoni onkin kriminaali. byyyyäääääää niis nii BYÄÄÄÄÄÄÄ
- DasAutoo
Mulla on 12-vuotta vanha Golf. Se oli viime viikolla katsastuksessa ja meni heittämällä läpi siis ei mitään vikaa. Muutenkin se on pelannut ihan hyvin. Erityisen hyvää tässä viitoskorin Golfissa on todella hyvä ohjaus ja ohjattavuus.
Selvä parannus aikaisempaan neloskorin malliin.
Ihmettelen miksi täällä palstalla on koko ajan porukkaa nälvimässä tavallista automerkkiä. Esim. rankalaisten autojen katsastustilastot ovat melko synkkää luettavaa eikä niitä moiti kukaan.- LiikaaLaatuHeittoa
Kaikilla ei olekkaan käynyt yhtä satumainen tuuri, kuin sinulla.....
- Valmiiksi.vanha
Kun hankit seuraavaksi taas vanhan VWn jossa on oikeat kirjainyhdistelmät saattaa uskosi kärsiä.
- Vitosgolfia_pidetäänkin
parhaana versiona kunhan siinä on oikea moottori eli 1.9l Tdi tai 1.6 l vanhanajan 8-venttiilinen bensakone, ei siis mitään Tsi tai vastaavaa turbollista alamittaista rempulaa.
- ei.turhaan.ykkönen
Mullakin V-Golf TSI ja en ole vielä moottorista moitteen sijaa löytänyt. Erittäin vääntävä ja pihi kone. Seuraavassakin autossa on TSI-kone tai vastaava.
Aivan loistava auto muutenkin, tekee eleettömästi kaiken mitä normaali-ihminen autolta vaatii. - Tämän_
ei.turhaan.ykkönen kirjoitti:
Mullakin V-Golf TSI ja en ole vielä moottorista moitteen sijaa löytänyt. Erittäin vääntävä ja pihi kone. Seuraavassakin autossa on TSI-kone tai vastaava.
Aivan loistava auto muutenkin, tekee eleettömästi kaiken mitä normaali-ihminen autolta vaatii.Toyota-palstan trollipoju on kertonut täällä jo moneen kertaan ja toisaalla että ketju on vaihdettu ilmaiseksi. Uskoisikohan noista selityksistä kumpaakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881551
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1141420Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras701285- 301172
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1171000Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks422981Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet46938- 19892
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n66818- 46743