Potkut tuli. Perjantaina thaimaaseen

Missä voi nussia itsensä tiedottomaksi suht halvalla? Budjetista kolmannes menee nimittäin lentolippuihin.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tiedottomaksi ??????
Sinähän olet jo tiedoton päätyessäsi tänne kirjoittamaan.
Suht halvalla omaa kättäsi.

Äänestä

Kun olet päässyt Thaimaaseen ja sitten palaat takaisin Suomeeseen, kerro ihmeessä sammuitko weeseeseen.

Äänestä
  • Se nussi jo itsensä kädellään tiedottomaksi weeseeseen, koska kaveri kerto sille että täytyisi ensin olla passi, hammasharja ja lentoliput, mutta budjetilla ei saanut edes passikuvaa.

    Äänestä

Kas kun et ole menossa Thaivaaseen.

Äänestä

Työkeskuksesta tuli potkut?

Äänestä
  • Potkut tuli perseeseen ja jouduin kusiseen tilanteeseen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Uustyötön kirjoitti:

Missä voi nussia itsensä tiedottomaksi suht halvalla? Budjetista kolmannes menee nimittäin lentolippuihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu