Mulla on sua ikävä!

Nukuthan hyvin? Enkeleitä vierellesi.
Joskus nähdään taas.
<3
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin on minulllakin ,erästä ihanaa on jo aikaa kun viimeksi nähtiin.n-m

Äänestä

Nukuin pätkittäin, kun aineenvaihdunnan kiihtymisen seurauksena tankki piti käydä tyhjentämässä yöllä. Kymmeneltä menin kuitenkin nukkumaan, ja jatkossakin klo 22 on aika, jolloin painun pehkuihin. Odottavan aika on ihan järkyttävä... :( Eilen taas yritin pommittaa heitä, eiköhän sieltä joku kohta ota yhteyttä. Mulla on kans aivan hirveä ikävä. Nähdään pian <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottavanaikaon kirjoitti:

Nukuthan hyvin? Enkeleitä vierellesi.
Joskus nähdään taas.
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu