Miksi VW on niin epäkelpo? Ei sillä enää kukaan terveen mielialan omaava kehtaa ajaa. Luulevat vajakiksi.
Tarkka imagostaan
pukumies-
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ihan omaa syytään. Mutta ei mitään hätää. Samoista osista on rakennettu sisarmerkki, Audi. Kaikille pinnallisille nousukkaille hölmöille wannabe-pyrkyreille suunnattu kyrvänjatke-VW.
Ja kateellisia vituttaa. Kateus laittaa kirjoittelemaan kaikenlaista.
http://www.mtv.fi/lifestyle/autot/artikkeli/kommentti-autovalmistajien-mainospuhe-jyraa-faktan-vw-n-uskominen-kavi-kalliiksi/5711284
kateus?
Täytyy olla aika vajaa, jos jostakin kadehtii tätä merikontin näköistä vikapesää.
http://www.mtv.fi/aihe/volkswagen/5110244
aihetta riittääääääääääääääääääääääää
Miksi sitten kirjoittelette ja kadehditte, tuolla mainittiin jopa Audi kateellisena, vaikka ollaan vw palstalla.
eihän vw konsernin tekeleillä ajakkaan kuin jotkut vajakit ja impo ocupojut joilla ei tosiaan mene hyvin kun pitää lampaisiin sekaantua ja ristiä poikansa koiran nimellä ja olla naimisissa samaa sukupuolta olevan kanssa :D lukekaapa ilta sanomien sivuilta ocu/zkoda/426hemi yms nimimerkeillä esiintyvän idiootin juttuja,ei voi kun nauraa sille pellelle :D
Ja silti kadehditte, koska kirjoititte. Naurettavaa.
Ottaako koville tuo mieletön todistelu? Toisaalta, kun et ole koskaan väärässä, niin mitä tässä kyselemään? Hyvää jatkoa ajamallesi asialle. Meitä kahtakymmentä lukijaa ei mikään enää hämmästytä.