Airbump on

486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi viddu miten typerää. Aikuiset leikkimässä citikkatuotteilla. Lapsille tuollaisia tuskin uskaltaa antaa, koska ranskalaiset tuotteet tunnetusti hajoaa käsiin..

Äänestä

Ajatella että Moottori-lehti on vielä olemassa. Kiva. Muistan vielä nuoruudestani ne makulatuuripaperille painetut "asialliset moottorilehdet" joissa ei painovirheitä säästelty. Mustavalkokuvat ovat sentään jääneet historiaan.

Totta kyllä että Citikka iskee kuluttajan makuhermoon. Ei siis essonbaarin tuolin kuluttajaan vaan sellaiseen työssäkäyvään jolla on rahaa. Citikalla on jäljittelemätön tyylinsä, hyvässä ja pahassa, ja siihen ei kuulu kulutushuijaukset eikä pikaruostuvat korit.

Äänestä

Citikat onnkin tehty kaikille bling bling bimboille, sukupuoleen katsomatta. Lisätään krääsää sinne missä oikea insinööritaito loppuu ja kutsutaan helppoheikit myymään höttöä höynäytettäville.
Kukaan itseään kunnioittava autoilija ei moista sekundaa ottaisi nurkkiinsa lojumaan. Saati kehtaisi mennä citikan kyytiin.

Äänestä

joko pääsit amiksesta läpi putkilinjalta tietty, siihen kuin paljoa vaadita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Xsanttu kirjoitti:

http://www.moottori.fi/ajoneuvot/jutut/airbump-on-nyt-chic-citroenin-sala-on-mahtavaa/

chic!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu