Tehoaisipa yhtä hyvin tavalliseen kaljuuntumiseen, vaikka kiusallisempihan tuo pälvikalju on. Onneksi nuo nykyisetkin lääkkeet ainakin säilyttää hiukset vaikkei juuri lisäisi.
http://www.iltalehti.fi/terveys/2016092622373926_tr.shtml
Pälvikaljuun 90% tehoava lääke
uusilääke
3
335
Vastaukset 3
- olisikäyttöä
Sen mustan kansanedustajan kannattaisi kokeilla, pläntti van laajenee ohimolla. Eikös sen pitäisi normaalisti vaihtaa paikkaa, taitaa tuokin ajella reunalta ja oikea kalju kohta keskempänä.
- Höpöhöpösilmäkäteen
palanuthan se kupoli on siitä kohtaa jossa ei hius kasva!
- höpöhöpöö
Höpöhöpösilmäkäteen kirjoitti:
palanuthan se kupoli on siitä kohtaa jossa ei hius kasva!
Mikä muka polttanut? Joskus muistaakseni kertoikin jotain kaljusta ja ei palanut kohta laajene.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4202111- 2111795
- 1521562
- 1231406
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291246Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2571062- 114958
- 18912
- 75868
- 26725