jos on niin missä kohdissa?
Onko sulla ryppyjä?
kurttukyssäri
38153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
joka kohdassa. Kun ei ittee häritte, ei kai muitakaa pitäs normaali elämän kulku joka näkyy nahassa.
On, rakkaudessa...................
Tule tutkimaan! No? Et uskalla. Tiijän, vanhat on pelottavia.
Kyllä niitä ryppyi on. Järkyttävän paljon ja yllättävissä paikoissa. Semmosta se vaan on, ja lisää tulee koko ajan. Eläköön eletty elämä!
sitä tää vanhuus teettää. ;(
siksipä onkin hyvä ottaa itsensä kanssa samanikäine, niin ei ole niin kornin näköistä kun liikutaan yhdessä kylillä. ;)
ja ettei kumpaakaan osapuolta häiritse toisen rypyt. Tervetteisin eräs ikäisensä kanssa seukkaava. ;)
nuorta voisi hävettää liikkua mummelin kanssa missään eikä kellekään kai riitä vain neljän seinän sisällä pysyminen? Ainakaan kenellekään normaalille...
Ihan hyvin voi olla vaan neljän seinän sisällä. Ilman valoja. Öl
Onhan niitä, mutta mitä siitä.
Kaameeta, jos ootkin nopeesti vanhenevaa tyyppiä. Näyttäisin sit liian nuorelta sun kans. Tuu heti tänne, ettet rypisty.
ryppyset täydentää toisiaan
Ryppyset hyppyset lantaa tunkiolle kantaa, tuutii uneen Mantaa, maalaa taivaanrantaa, siitä kiittää Vantaa
Siis, anteeksi mitä;D
Minulla ei ole pahemmin ryppyjä, ehkä aavistuksen verran silmien alla, hänellä enemmän, mutta ei se minua haittaa laisinkaan. Kaunistavat vaan ja tekevät persoonalliseksi. Niitä olisi kiva silitellä;D
kysymys tänne ikäväpalstalle ??
Mihin palstalle kysymys sopis paremmin? Vuosikymmenet kun on menny palstalla. Lopuks löytyy kuivunu ruumis tietokoneen vierestä. Jäykistyneet kädet näppiksellä.
Koska ei täällä mitään teinejä pyöri. Trust me.
luulisi teineillä olevan muutakin tekemistä, kun roikkua netissä.
Hah ... teinit pyrkii luonnon kannalta optiomaalisimpaan muotoon, joten niillä ei enää ole jalkojakaan, vaan röhöttävät päätteen edessä. Missä ne muuallaa, kuin täällä.
on ryppyjä :)
Jalkapohjissa, kämmenissä
Kivespussien nahka on vähän ryppystä. Muuten ihan
Ja on muute jännä että pallien iho on ruskettuneinta vaikka saa vähiten aurinkoa
mene kasvojen ja kropan nahan kiristykseen. Olet lössähtänyt vanhus, vaikket sitä itse huomaa. Kirjoitat täällä teineille kuin teini, olet jälkeenjäänyt mummeli.
nutturoilla rypyt lähtee. miehetki voi nykyisin tehä pikku sutin. Pää tosin näyttää semmoselta suljetulta viljasäkiltä sillon ku o se nuttura toimninnassa
tiukka varsinkin on tosiaan hyvä keino kohottaa kasvoja ilman kirurgin veistä.
Lihominen on toinen keino. Lisäksi se voi lyhentää elinikää sen verran ettei ehtis paljon rypistyäkää...
Auringossa kun polttaa naaman niin se kiristyy, mut sit se pitää vaan meikata ihonväriseks.
Ahaa, ootkohan sä se mt-hoitajamies, jolla on nuttura ja mieli sekaisin.
Mt-hoitajathan tunnetusti tutkivat omaa pääkoppaansa kun sille jonkinlainen tarve vissiin on...katkeruutta vai mitä se onkaan.
jotkut ryppyilee täällä ihan miljoonaa.
Asuukohan Ryttylässä paljon vaaria ja mummoa
Varmaan Tampereen kaikki pervot poliisit vauhdissa.
Alakerrassa kun se on lepotilassa niin vähäsen rypyttäytyy veitikka.
ryppy rakkaudessa.....
Ruma ryppyreikä
Kultani anusreikä on rumin mitä ikinä olen ikinä nähnyt. Vasta muutaman kerran nähty ja eilen ekaa kertaa 69:ssä. Siinä silmieni edessä kun oli, niin yäk! Ei siis mikään likainen tms, vaan yksinkertaisesti ruma. Yleensähän se on sellainen yksinkertainen, selkeä. Mutta tällä on sellainen ihme "iho"uloke, joku lepake siinä. Hyi oksetus sentään.
noita vekkejä ole, kun en ole ostanu ryppyvoiteita. Mä joudan ihan rauhassa odottamaan että niitä ryppyjä tulee, ilman voiteitakin ;).
Eipä juuri ole. Oonkin miettinyt että milloin ilmestyy.
Silmäkulmissa löytyy jo ja ajan kanssa varmaan muualtakin :)