Mitä näkyy rakkauteeni? Olen tällä hetkellä tehnyt valintoja mutta en tiedä mihin kaikki johtaa? Mitä näkyy rakkauasiat/ihmissuhteet? Onko muutoksia luvassa jos niin minkälaisia? Yksin asuva nuorekas nainen kysyy jos olisi jotakin räiskyvää tulossa:)
Tuntijasi Iltaa
7
477
Vastaukset
- todellinenikuinenrakkaus
https://www.ilonpolku.fi/images/products/jeesus-rakastaa-sinua-1_orig.jpg
. - Kaksosnainen
nostan jos Tuntijasi näkisi tämän
Hei!
oikein kiva, kun muistit :-) mutta en tahdo ehtiä kirjoittelemaan tälle sivustolle. on töiden lisäksi "vanhoja asiakkaita" joille kirjoittelen sähköpostin kautta.
kyllä sinne vielä mukaan mahtuu, jos apua tarvitset.
en kuitenkaan kirjoita tulkintoja ilmaiseksi, varmasti tältä palstalta löytyy hyviä kollegoita jotka antavat neuvoja.
t. Keskiyö- Anonyymi
hei tuntijasi, olen toinen henkilö joka nyt kirjoittaa. Miten sinuun saisi yhteyttä, maksan mielelläni tulkinnastasi. On niin ahdistava olo. joskus täällä vastasit minulle ja kaikki piti paikkansa siksi pyydän sinulta apua.
- Kaksosnainen
Voisiko joku toinen näkijä vastata?
- Kaksosnainen
... tältä palstalta löytyy hyviä kollegoita jotka antavat neuvoja. Onko näin?
- riinariina
Nykyään ei asia liene näin. Täällä, kun tosissaan jotakin kysyy,
jos saa vastauksen, niin se ei ole tosissaan kirjoitettu. Itselleni
ainakin on käynyt niin eli ei kannattanut kysyä.
Mutta toivottavasti sinulla kaksosnainen olisi parempi tuuri 😊
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1779464Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3527174Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1056062Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen254230- 1714094
Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht823815Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu923726Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.353318- 1933044
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik152736