Mitä näkyy rakkauteeni? Olen tällä hetkellä tehnyt valintoja mutta en tiedä mihin kaikki johtaa? Mitä näkyy rakkauasiat/ihmissuhteet? Onko muutoksia luvassa jos niin minkälaisia? Yksin asuva nuorekas nainen kysyy jos olisi jotakin räiskyvää tulossa:)
Tuntijasi Iltaa
Kaksosnainen
7634
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
https://www.ilonpolku.fi/images/products/jeesus-rakastaa-sinua-1_orig.jpg
.
nostan jos Tuntijasi näkisi tämän
Hei!
oikein kiva, kun muistit :-) mutta en tahdo ehtiä kirjoittelemaan tälle sivustolle. on töiden lisäksi "vanhoja asiakkaita" joille kirjoittelen sähköpostin kautta.
kyllä sinne vielä mukaan mahtuu, jos apua tarvitset.
en kuitenkaan kirjoita tulkintoja ilmaiseksi, varmasti tältä palstalta löytyy hyviä kollegoita jotka antavat neuvoja.
t. Keskiyö
hei tuntijasi, olen toinen henkilö joka nyt kirjoittaa. Miten sinuun saisi yhteyttä, maksan mielelläni tulkinnastasi. On niin ahdistava olo. joskus täällä vastasit minulle ja kaikki piti paikkansa siksi pyydän sinulta apua.
Voisiko joku toinen näkijä vastata?
... tältä palstalta löytyy hyviä kollegoita jotka antavat neuvoja. Onko näin?
Nykyään ei asia liene näin. Täällä, kun tosissaan jotakin kysyy,
jos saa vastauksen, niin se ei ole tosissaan kirjoitettu. Itselleni
ainakin on käynyt niin eli ei kannattanut kysyä.
Mutta toivottavasti sinulla kaksosnainen olisi parempi tuuri 😊