Sanoppa mies ihan rehellisesti olisiko kiva jos tulisin pitkästä aikaa käymään työpaikallasi joku päivä? : )
Kukkiakukkia
11
150
Vastaukset
- kenelletarkoitettu
Valittavasti tällä hetkellä minä
en ole työelämässä☹☹ - johtajaoy
Valitettavasti ulkopuolisilla ei ole sinne mitään asiaa. vain henkilökunta ymmärrärät
varmaan, että kallista työaikaa ei ole tarkoitettu käytettäväksi vapaa ajan huvituksiin. Sun työhän on asiakas palvelua. Onko mitään alennuksessa?
- tiskintoisellapuolen
asioin
Jos tiedät missä toinen on töissä niin käy moikkaamassa. :) Eikai teillä ole niin huonot välit että ulos heittää sanomatta sanaakaan?
- kukkaseppelsydänsukat
en viitsi tykkää pian huonoa.
kukkaseppelsydänsukat kirjoitti:
en viitsi tykkää pian huonoa.
Onko tykännyt kertaakaan huonoa kun olette nähneet?
- Kukkaseppelsydänsukat
No ei ole mutta kyllä sekin jotain kertoo kun ei enää vastaa viesteihin. : )
Siitä päättelen ettei pitäisi näkemisestäni.
- eskoahoa
"Joka näin luulee erehtyy, ja erehtyy pahasti"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75693
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372