Kamalan kivuliaat menkat

minulla on kivuliaat menkat,että olo on kuin hississä matkustaisi.Huimaa,ei maistu ruoka,suolasta kyllä syön,mikä on ?Vatsaa kivuttaa 4-5 päivää oikein kovasti.Oikein kouristaa,,
4666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei! kävin gynellä ja antoi hyvät kipu lääkkeet,ovat auttaneet.Kannattaa tutkia ettei ole endometrioosia...koska kovat kivut voi myös johtua siitä.Voi sanoa et olin pari päivää vuode potilas kipujen ym.oireitten vuoksi.

Äänestä
  • Mikä se on??

    Äänestä

  • Ei ne lääkärit tuosta nuin vaan niitä lääkkeitä anna. Minulle ei ainakaan yksikään lekuri ole lääkkeitä määrännyt vaikka olen niille selittäny mikä on tilanne.

    Äänestä

  • kipeä kirjoitti:

    Ei ne lääkärit tuosta nuin vaan niitä lääkkeitä anna. Minulle ei ainakaan yksikään lekuri ole lääkkeitä määrännyt vaikka olen niille selittäny mikä on tilanne.

    Mä ainakin olen saanut burana 600 mg vastaavaan kipuun ihan puhelinsoitolla... Älä turhaan kärsi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen kirjoitti:

minulla on kivuliaat menkat,että olo on kuin hississä matkustaisi.Huimaa,ei maistu ruoka,suolasta kyllä syön,mikä on ?Vatsaa kivuttaa 4-5 päivää oikein kovasti.Oikein kouristaa,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu