pahvit räpylämaskiin

pahvit maskiin hyvät skoodatoverit, syyspakkasia tulossa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Taisit keksiä idean trollaukseesi jälleen kerran toyota-palstalta

Äänestä

Minä laitoin jo meidän Superbiin tutun banaanilaatikosta kyhätyn maskin. Idean sain kun joku oli yön aikana pari vuotta sitten laittanut etumaskin piiloon juurikin banaanilaatikkoa käyttäen

Äänestä

Kohtaa ne alkaaa yskimähän, pikku pakkasel jo oireita havaittu!

Äänestä

Meillä on jo pirkkaolut laatikosta tehty iloisen sininen maskinsuoja paikoillaan!!

Eikö muuten laadukkaammissa merkeissä ole oikein "kaihtimet" maskeissa??

Äänestä
  • No onhan niissä...mutta tuo A.LeCoq-laatikosta tehty on minun mielestäni jopa tyylikkäämpi ja sporttisempi!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahvimaski kirjoitti:

pahvit maskiin hyvät skoodatoverit, syyspakkasia tulossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu