Voisitko ihastua henkilöön

Jolla on jokin näkyvä ihosairaus? Esim. psoriasis, akne jne.
779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miksipä ei, niihin on lääkkeet ja ihminen itsehän se on se kehen ihastuu. Ainakin mulle se luonne ratkaisee ja että ymmärretään toisiamme.. mua ei kaikki tajua, enkä minä kaikkia

Äänestä

Tietenkin, eihän se ihminen muutu mihinkään sellaisesta.

Äänestä

Tietenkin voisin.

Äänestä

Miksei??

Äänestä

Jos ihminen itsessään on ihana niin tällaiset asiat jäävät taka-alalle eikä niitä enää huomaa.

Äänestä

Mut voisitko ihastua ihmiseen joka keskustelee netissä itsensä kanssa?

Äänestä
  • Ja sellaisen joka trollailee sekä varastaa nimimerkkejä trollailuunsa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastua_seurustella kirjoitti:

Jolla on jokin näkyvä ihosairaus? Esim. psoriasis, akne jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu