Ostan vanhuksen

Ari

Pikkupoikana katselin silmät suurena Ford Capri 3000 GTXLR:ää, sellaista kyömynokkaista. Muitakin 60-luvun autoja voi tarjota. Annan vaihdosssa Kawa ZZR 1100:n - 91 ja maksan tarvittaessa väliä. Olen Kawan kolmas omistaja. Pyörä on ollut minulla 5 vuotta. Se on hieno ja huollettu. Ostin pyörän saksalaiselta ystävältäni. Tarjotkaa rohkeasti. Miksi haluan vaihtaa hyvän pyörän pois? Ostimme syksyllä mökin, eikä aikaa jää prätkäilylle, mutta 60-luvulla rakennetulle mökille olisi kiva ajella samaan aikaan tehdyllä autolla.

4

1517

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Harri O.

      Mulla olis tallissa vuoden -64 Volvo PV 544 Sport. Käytetty ajossa viimeksi omissa häissä 1992. auton väri Gulden Gull, jenkki malli (karjapuskurit tupla kaasarit, alkuperäinen ei ruostetta). Entisöinti jäi viimeistelemättä lasten synnyttyä yli 10 v. sitten. Jos kiinnostaa laita yhteystietojasi.


      • A-KADETT

        On muuten hunajaa historic miehille. älä myy halvalla.


    • Antsu

      Katso 'myydään' -palsta ja Triumph Herald 1200 vm-65

      www.triumphcar.fi/frame-f.html

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      114
      1148
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      864
    3. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      18
      689
    4. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      74
      664
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      276
      655
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      82
      629
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      107
      604
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      533
    9. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      532
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      94
      465
    Aihe