https://huutokaupat.com/fi/v/354165 Samalla pääsette makselemaan Walkamon ja Vihman bisneskaksikon aieuttamaa yli 10- vuoden velkataakkaa, Linna Golf Oy:ssä.
Nyt huutamaan kun halvalla saa!
Huvittunut
10136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nyt olisi Iisakilla hyvä mahdollisuus päästä auttamaan hyvää ystäväänsä amerikan ihmemaassa, joka jätti kaikki maksunsa hoitamatta ko. yhtiössä.
Myyntiesitteen mukaan vastiketta ei ole maksettu melkein kolmeen vuoteen
Arvaatko kuka Iisakin kaveri jätti ne maksamatta?
Eikös tuosta huutaminen ole jo lopetettu syyskuun puolella.
Meni uusiksi, sillä 6000 donaa oli korkein huuto. Haku oli varmaankin 30-40 kertainen:))))
Yövyin Grand Suitessa ja mielestäni suite sanan tulisi tarkoittaa luksusta. Vanajanlinnassa on ilmeisesti ajateltu, että huoneen koko ja sauna tekevät siitä suiten. Pikkufiksattavaa on monessa kohtaa. Sinänsä ihan sokoshotellin tasoa huoneen siisteys.
Astiat olivat valmiiksi likaisia. Iso ikkuna ilman verhoja tms. suoraan toisen rakennuksen sisäänkäyntiin. Siinä sitten käyt kylpyhuoneessa/vessassa puolialasti.
Palvelu on sitä perustasoa mitä Suomesta pääasiassa saa. Sanotaan se mitä pitää eikä yhtään muuta.
WLAN on ilmainen ja se toimi todella heikosti.
Yöpyi helmikuussa 2016, matkusti liikematkalla
Iso odotus oli kun moni oli kehunut Vajanlinnaa ja sen huoneita hienoksi, mutta tällä kertaa tuli petyttyä. Huoneet olivat sisustettu tyyliin sopivasti vanhasti, mutta jotenkin se jokin jäi puuttumaan. Linnan ulkopuitteet ovat todella mahtavat joten huoneista odotti jotain vastaavaa wow-elämystä. Huoneet olivatkin kuin mummolasta 20 vuotta sitten. Aamupala oli perus hotelli-tasoa, parempiakin on nähty useasti halvemmallakin. En keksi muuta syytä yöpyä Linnassa kuin viereinen golf-kenttä.
Oliko Mika Walkamo paikalla? Jos oli niin hän olisi voinut tarjota sinulle ilmaista suklaakakkua!
Jos joku on niin tyhmä, että ostaa tuon ns. Sweetin, jossa ei ole edes kunnon keittiötä, niin saattaa olla jopa lopun ikäänsä velka-ansassa.
Mummokin haki suklaakaakkua sotilaskodista, mutta sentään maksoi siitä.