Menkat aivan sekaisin e-pillereistä

3kk sitten kun aloitin e-pillerit menkkojen ekana iltana niin aamulla yhtäkkiä menkat olivat jo loppuneet. Alkoivat uudestaan puolessa välissä laattaa ja lume pillereiden kohdalla lopussa tulivat uudelleen . Nyt kolmannen laatan kohdalla vieläkin sama homma. Eli puolessa välissä alkaa ja lopussa silloin kun niiden pitäisikin tulla niin tulevat uudelleen. Onko tämä normaalia??
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja liittyy henkiseen hyvinvointiin ja mielenterveyteen??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EssiAnna kirjoitti:

3kk sitten kun aloitin e-pillerit menkkojen ekana iltana niin aamulla yhtäkkiä menkat olivat jo loppuneet. Alkoivat uudestaan puolessa välissä laattaa ja lume pillereiden kohdalla lopussa tulivat uudelleen . Nyt kolmannen laatan kohdalla vieläkin sama homma. Eli puolessa välissä alkaa ja lopussa silloin kun niiden pitäisikin tulla niin tulevat uudelleen. Onko tämä normaalia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu