Haluan kuulla evankeliumia Pohjolan Valo tyypeiltä

No, nyt saa evankelioida liskojuutalaisista ja pahajahvesta ynnä rockefellereista ihan luvan kanssa. Antakaa palaa!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikkihan halluis... kaikkee. Piruuttani en kerro. Kärsi paska.
Ja muutens, toi kirjotetaan: Valotyypeiltä, Ei "Valo-tyypeiltä" vaikka ekana tekis mieli

Äänestä

Ensin ne hakivat juutalaiset
en sanonut siihen mitään,
sillä enhän ollut juutalainen.
Sitten ne hakivat kommunistit
enkä sanonut mitään,
koska en ollut kommunisti.
Sitten ne hakivat ammattiliittoon kuuluvat
enkä sanonut siihenkään mitään,
koska en kuulunut ammattiliittoon.
Sitten ne hakivat minut.
Eikä ollut jäljellä enää ketään,
joka olisi puhunut puolestani.
' pastori martin Nielmöller
keskitysleirivanki

Äänestä

Pystyiskö valotyypit suomentamaan Pennistonin binäärit ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ufoevankelista kirjoitti:

No, nyt saa evankelioida liskojuutalaisista ja pahajahvesta ynnä rockefellereista ihan luvan kanssa. Antakaa palaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu