Juu ootko taalla....

niin tiiatko oisko vikana netin patkimiseen voinu olla seuraava: soitin blueyonderiin ja kaskivat vaihtaa ethernet-kaapelin usb-kaapeliin...ja niin sit tein ja nyt oon ollu jo ekalla kertaa vaihdon jalkeen yli tunnin netissa eika oo viela katkassu yhteytta??
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No noista kaapeli hommista en tiedä,mutta jos pätkiminen loppu,hyvä niin.

Äänestä
  • tosiaan ja sehan se paaasia on :) toivon vaan etta toi oli se syy, etta saan nukuttua tana yona. thanks anyway :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tinkero kirjoitti:

niin tiiatko oisko vikana netin patkimiseen voinu olla seuraava: soitin blueyonderiin ja kaskivat vaihtaa ethernet-kaapelin usb-kaapeliin...ja niin sit tein ja nyt oon ollu jo ekalla kertaa vaihdon jalkeen yli tunnin netissa eika oo viela katkassu yhteytta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu