Heippa The Risto! Kuinka puhaltaa?

15113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Risto anna huomioooo
:)

Äänestä

Moi vaan......
<3

Äänestä
  • Misä on itse Risto punaisine sytämineen? Tahtoo aidon oikean Riston huomiooo:( Feikit ei käy sitten millään. Vai oletko bannissa?

    Äänestä

  • moimoivaantralallaa kirjoitti:

    Misä on itse Risto punaisine sytämineen? Tahtoo aidon oikean Riston huomiooo:( Feikit ei käy sitten millään. Vai oletko bannissa?

    Bannissa olen....
    <3

    Äänestä

  • Ripa85_ kirjoitti:

    Bannissa olen....
    <3

    Mistä? Onko minulla jäänyt jotain huomaamatta/lukematta??? Minun mielestä sinä et ole kirjoittanut mitään tavanomaisesta poikkeavaa:D

    Äänestä

  • tyhmä_banni kirjoitti:

    Mistä? Onko minulla jäänyt jotain huomaamatta/lukematta??? Minun mielestä sinä et ole kirjoittanut mitään tavanomaisesta poikkeavaa:D

    Liian monta viestiä päivässä....
    <3

    Äänestä

  • Ainoa OIKEA ratkaisu ylläpidolta. Hahhahhaa.

    Äänestä

  • senauraajoka kirjoitti:

    Ainoa OIKEA ratkaisu ylläpidolta. Hahhahhaa.

    Teidät muut pitäis bannata.....
    <3

    Äänestä

  • Ripa85_ kirjoitti:

    Teidät muut pitäis bannata.....
    <3

    Hyvä ajatus. Me voitais vain lukea sun kirjoituksia.

    Äänestä

  • Ripa85_ kirjoitti:

    Teidät muut pitäis bannata.....
    <3

    Tykkäsitkö?

    Äänestä

Taitaa Ripalla olla uniongelmia muiden ongelmien lisäksi.

Äänestä
  • Miksi kaikki parjaa aina Ristoa? Onko teillä muka varaa siihen? Tuskin. Risto on ihana juuri sellaisenaan kuin hän on. Minä tykkään Ristosta ja en ole Anne:) En varmasti ole:D

    Äänestä

  • Olen_Änne kirjoitti:

    Miksi kaikki parjaa aina Ristoa? Onko teillä muka varaa siihen? Tuskin. Risto on ihana juuri sellaisenaan kuin hän on. Minä tykkään Ristosta ja en ole Anne:) En varmasti ole:D

    Sun muumit on vetäny huumeita ja karannu laaksosta lopullisesti, yksi hyppäs kalliolta itsarinkin.

    Äänestä

  • EtVaanKäsitä kirjoitti:

    Sun muumit on vetäny huumeita ja karannu laaksosta lopullisesti, yksi hyppäs kalliolta itsarinkin.

    Riston jutuissa ei ole mitään hauskaa tai mielenkiintoista, ovat vaan säälittävän narkkarin tekeleitä. Ja ne jotka niistä tykkää, eivät voi olla kovin paljon älykkäämpiä kuin noiden typerien ketjujen aloittaja. Niistä on normaalius kaukana, vaikka tekstejä tarkastelisi miten päin hyvänsä.
    Tarkoitukseni ei ole loukata ketään, tämä oli vain minun mielipiteeni.

    Äänestä

Nyt tulee FRIIltä ohjelma jossa on Riston unelmanainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


The_Änne kirjoitti:

http://3.bp.blogspot.com/-CCH4JZfOiAM/T5k40-JUqeI/AAAAAAAAAGg/MCQZppzHXCU/s1600/Vuoksi 144.JPG
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu