tampereella hämeenkadun approt? mitä siellä tehdään? ilmeisesti saadaan joku passi ja kierrellään baareissa? onko siellä baareissa joitakin tehtäviä vai mitä sillä passilla tehdään? ja mitä ne laudaturit, tohtorit, sun muut "arvot/tasot" vai mitä lienee ovat?
mitä approilla tehdän?
hölmö122444
3
2530
Vastaukset
- NäinonnäreetHH
Suomi24:n tylsimykset ei käy bileissä, istuvat vaan kotona joten eivät osaa auttaa...
- hus.haisevat.amikset
Niissä ryypätään ja naidaan. Tosin amk-amikset voisi kyllä heittää korkeakoulubileistä ulos, pysyivät omissa hiekkalaatikoissaan matkimasta yliopistokulttuuria.
- oletkoyksinäinen
Jahas siellä taas joku katkera työtön ylipisto-opiskelija. Et varmaan ole koskaan bileissä käynyt saatika approilla, kun et osannu vastata AP:n kysymykseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 871486
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101370- 741135
- 1131076
- 651044
- 67908
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n251867- 64854
- 32777
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12701