Huskit edustus

Vaihtakaa valmentaja välittömästi johonkin muuhun kuin parhaaseen kaveriin.Ei onnistu enään suosikki kavereilla pelihommat
16221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

eihän ne oo onnistunut ikinä.kuppikunnat karkottaa pelaajat.vuosi, kaksi edustusta ei enää ole.samat jauhaa vuodesta toiseen saamatta mitään aikaan.loppujen lopuksi tämä on joukkuepeli pitää olla pelisilmää,onko sitä voi voi.

Äänestä

Juha Junno takaisin syntymäpitäjään! Hei!

Äänestä

huskeissa,
mikseivät älyä vaihtaa.

Äänestä

voi tolvanat, ette ole itse koskaan pelanut.
selvä ongelma eillisessä pelissä oli itsekyys, ei pelisilmän puuteesta sitä kyllä joukkueessa on aivan riittävästi, sitä kautta kehityy myös pelinopeus kiekkoa liikkeele nopeammin mieheltä toiselle se on koko jääkiekon idea, yksinään ei koskaan tule muutakuin tappio. puollustajien valpaana olo myös hyökkäysalueella, jottei tule tuollaisia läpihyökkäyksiä suoraan aloitksesta. maalivahti peliin pitää paneutua enemmän. maalivahtia pitää harjoitutaa harjoituksissa poikittais liikeisiin maskin takaa viidellä kolmea vastaan. nämä on tärkeimät seikat mitä valmentajan täytyy painotaa pelaajiin.

Äänestä
  • tais eilisessä pelissä loppua bensa,kovat kesä reenit painaa vielä jaloissa.keväälä tärkeimät pelit

    Äänestä

Entisen pelaajan valmennustietous on suoraan verrannollinen hänen oikeinkirjoitukseensa...

Äänestä
  • osuko nilkaan???
    kerroppa muuta mielipide, mikä meni perjantain pelissä todella pahasti pieleen.

    Äänestä

  • samat hitaat jäärät puskee päätä seinään.eikä minkäänlaista kuntopohjaa,tulos on tämä.mutta tämä on harrastusta ja osa vois siirtyä ringetten pariin.

    Äänestä

eihän se pelkkä piereskely tulosta tee.

Äänestä

Äläkää vaan päästäkö junioreita pellaamaan,niin lopettavat varmasti. Eivät sitte tule sotkemmaan meijän ommaa peliä.

Äänestä
  • täälä ois pari vahavistusta oleme tuleet vasta someen mutta mine osa naura.

    Äänestä

  • joo ja mine olla pitkä myös hyvä takla ja myös hyvä naura ja minula olla paksu maila.

    Äänestä

No niin makkaran syöntiin hallille (kuuluu etuihin) kokoonpanoon olisi tarvinnut uudistaa enemmän ykköskenttää, ei ikävä kyllä riitä sentterin vaihdos vain.

Äänestä

ja ruikkaa hormoonit housuihin.

Äänestä

Huonompaan kaveriinko se valmentaja pitäisi vaihtaa, miksi?

Äänestä
  • kaveriin joka panee kentälle jolla kulkee,sorry olen väärässä sittenhän loppuu miehet,olinpas minä kömpelö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kausilippu kirjoitti:

Vaihtakaa valmentaja välittömästi johonkin muuhun kuin parhaaseen kaveriin.Ei onnistu enään suosikki kavereilla pelihommat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu