Bi-miehen/transun lesboraiskaus :)?

Hei,olen sellainen hassu trans/bi-mies,jolla on jo pitkään ollut fantasia joutua raiskatuksi/joukkuraiskatuksi lesbo/bi-naisten toimesta.Esim strap-onilla.Raiskaajilla kaikki vaatteet olisivat pysyneet päällä:)
Olen itse treenattu,hoikka ja tiukkapylly..Ongelmana on se,että vaikka moni nainen on bi,hän ei uskalla..vaikka joskus fantasiani kutittaa hänen mielikuvitustaan..Lisäksi moni tulkitsee sen ansaksi tai pilaksi..
En hae seksiä,vaan siitä mistä kirjoitin..
Jos joku haluaisi vaikka keskustella kanssani aluksi-olisin kiitollinen.Älkää heittäkö heti pilaantuneilla tomaateilla:)
Mulle voi laittaa viesti privana-nimimerkkini ja loppuosaksi suomi24.fi
Kiitoksia huomiostanne..

12

321

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trtrtttrtrtrtrtrt

      Tämä ei ole mikään seksinhakupalsta. Sulje ovi perässäsi.

    • Maraxx

      Kelpaako lihavan viisikymppisen miehen seura? Tykkäisin siitä, että olet suttuinen "tyttönen"

    • Hei,olen kokeillut miestä jo:)
      Nyt kiinnostaa naispari/ryhmä:) Toisaalta näyttää ovat pelkureita suurin osa
      Vaikka koko riski on omalla pyllylläni:)
      Kukas uskaltaisi teistä arvoisat bi/lesbo-naiset?

    • Nettimaailma

      Herää kysymys, mitähän tässä haetaan loppujen lopuksi? Varovaisuutta kehiin siskot!

      • Tässä haetaan nimenomaan siitä,mistä oli kirjoitettu: bi-miehen/transun kovakouraista panemista/raiskaamista vaikka esim.strapilla naisryhmän toimesta:) Kuten on sanottu-siskoilla voi olla kaikki vaatteet päällä:)


    • ArjaXL

      Laita nimesi ja puhelinnumerosi

      • Laita viesti mun ilmoittamaani e-postiin ja keskustellaan lisää..Ja jos todella kiinnostaa-katsotaan miten edetään Arja:)


      • Kuten ymmärrät ei kukaan laita tälle palstalle suoraan omaa puh.numeroa eikä oikeata nimeä...Mutta jos sellainen "raiskaus" kiinnostaa-voidaan ensin tavata kahvilla,sitten itse toiminta voisi olla esim.hotellissa tai ehdottamasi paikassa.Ja lisäksi jos naista on muutama-kellä on koko riski?:)


      • Sinä voisit jättää myös oman e-postisi:)


    • dvdsvd

      Lesbolla ei ole mitään mielenkiintoa miehiin seksuaalisessa mielessä vaikka olisi sitten seksuaalisadistikin. Domina henkinen bisse transfetissita nainen voisi ehkä innostua ajatuksesta miehen "homoseksuaalisesta" "raiskauksesta" tai "yhdynnästä".

      • Kyllä,olet oikeassa,mutta tietääkseni osa lesboja on todellisuudessa bi-henkisiä,monilla jopa lapsia miehiltä (eikä koeputkista tai muumimukista)..
        Ja ihmisen psyyke on häilyvä..Joku voi sanoa että tässä pitäisi olla sadisti,toinen-kokeiluhaluinen tai fetissisti..


      • Pitää vain todeta että rohkeita/seikkailunhaluisia bi/lesbonaisia on harvassa nykyään..
        Löytyisikös joku Arjan lisäksi pks:lta?:)


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3007
    2. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      61
      2961
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2367
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1863
    5. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1719
    6. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      72
      1674
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1586
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      77
      1275
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      37
      1247
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      79
      1070
    Aihe