Vanhoille pojuille

Sheikkitytöt

Hei, te vanhat pojut siellä. Meillä tytöillä on ollut useasti hauskaa kun vitsailemme teidän kyvyttömyydellä ja vatsan seuduillanne. Te olette tosi lurjuksia ja kasvoiltanne näkee kuinka kurjuudessa olette eläneet.
Meitä ei kiinnosta euronne eikä rähjääntyneet homeiset asuntonne. Autot jotka omistatte ovat takapuollellanne kuluneet hötöksi. Keittäkää vaan niitä kuoriperunoita ja HK lenkkiä haukkailkaa.
Laskekaa vaan illat niitä eurojanne, jotka aikanaan vie veroherra...

10

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä minä naesena häppeen eillisen kirjottajan juttua. Miehet tai ukot, kuten sannoo tykkään, ovat mukavata porukkaa. Poekkeoksiaki on mutta iha muutama.

    • Nainenminäkin

      Onpa teillä kapea maailma, kun toiset ihmiset on vitsailun aiheena. Avartukaa vähän.

    • nainen.kaupungista

      Joku siinä taas katkeruuttaan levittelee.
      Mitä lie hänellekin sattunut ja tapahtunut että noin nokkiinsa on ottanut. Itseäsi sinä ihmisparka kyllä vain myrkytät. Ja se näkyy päälle, muista se!
      Tytöt jotka vitsailee ja nauraa toisten elämiselle ja olemiselle, ovat erittäin rajoittuneita tynnyrissä kasvaneita. Ehkä on käyty ihan Ruotsinlaivalla risteilyllä, niin että kyllä sitä maailmaa on tullut nähtyä!? Ja Helsingissä!?
      Heikko itsetunto ja epävarmuus pistää solvaamaan ja mollaamaan muita, sitä omaan arvoa kun yritetään epätoivoisesti nostaa ja korostaa.
      Sinä pelkästään paljastat kuinka uskomattoman ruma olet. Sisältä ja päältä, sillä katkeruus näkyy päälle.

      • faktaavaan

        Ei siinä kukaan katkeruuttaan levittele.
        Tyttöjen luonteen piirre on,ne nauraa hihittelee porukalla.Sitä on ollu iät ja ajat.
        Mutta jos miehet alkaa nauraa hykerrellä niin sitten on kyse homoista.


      • miäsdkk

        Akat on lesboja kun hihittävät porukassa


      • kävelylläkö

        eivät akat aina ole lesboja jos hihittävät porukassa.Naisethan käy usein kaksin ja porukalla kävelylenkillä.
        Mutta olettekos nähneet kanta miestä kävelylenkillä?
        Harvinaisempi näky.


    • KuhmonMukavatMiehet

      Niin miksei vanhapoika Kuhmosta voisi olla ihana mies?

      • zkh

        Jos on jäänyt vanhaksi pojaksi, niin monesti ei ole vielä napanuora katkennu vanhempiin(jos elävät). Minkä ikäinen luokitellaan jo vanhaksi pojaksi.Toki pitää muistaa, että poikkeuksiakin on. Jokainen oma tapauksensa.


    • konservatiivi1

      Miksi mato-ongella tulee enemmän naaras kuin urospuolisia kaloj?. Koska naiset jäävät aina suustaan kiinni

    • hihitää

      kus kukkaroita ovat noi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      149
      10972
    2. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      39
      3893
    3. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      64
      3883
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      187
      3611
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      100
      3461
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      99
      3294
    7. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      70
      1940
    8. Maajussi-Ville herättää kysymyksiä - Etsiikö oikeasti rakkautta vai mainostaako oliiviöljyä?

      Mitä mieltä olet: etsiikö Ville rakkautta vai mainostaako oliiviöljyään? Maajussille morsian -ohjelmassa yksi maajusseis
      Maajussille morsian
      15
      1257
    9. Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.

      Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      938
    10. Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu

      Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun
      Maailman menoa
      264
      899
    Aihe