laiskoja. Ei siivota, ei tehdä ruokaa miehelle valmiiksi eikä saunaa lämmitetä, nurmikot ajamatta lumet luomatta... eikä autokaan liiku koskaan.
Naiset voisi ryhdistäytyä jos kotona ovat aja passaa miestä, nainen on tehty miehen kylkiluusta ja siksi pitää passaa.
Naiset ovat yleensä aika
6
101
Vastaukset
- närästää
Joo on laiskoja... ja sitten kun eivät ole laiskoja tekevät kaiken tuon em. niin sitte ukkko juoksee vieraissa senku jaksaa! Pyytää anteeksi ja saa anteeksi ja ralli jatkuu... nainen siivoo ja viikkaa... sivusta katsojaakin v.... kuinka tyhmä voi vaan nainen olla!!
- kadfjaljflajfaöl
monet naiset vaan kampaa hiuksia ja tekee tekokynsiä sormiin ja varpaisiin, ripsetkin osuu naaurin vovoon, niin on pitkät ripset. Silikonia on jokapuolella, korvissa ja takapuolessa ja poskia myöten, ei hyvältä näytä.
- Kosmetologikampaaja
Niinpä, teen työkseni noita kaikkia, paitsi silikonia ei laiteta korviin, botoksia laitetaan huuliin ja kasvojen uurteisiin, ja hyvältä näyttää myös tilipussi.
- Oikolukijat
Mikä on "naaurin vovoon"??
- Kultahuulizebastian
Oikolukijat kirjoitti:
Mikä on "naaurin vovoon"??
Ihan selvä. Naapurin volvo. Lue enemmän, luulet vähemmän.
- Oikolukijat
Kultahuulizebastian kirjoitti:
Ihan selvä. Naapurin volvo. Lue enemmän, luulet vähemmän.
Tiedoksi, en ole luullut mitään , vaan kysyin, miksi sitä ei voi kirjoittaa oikein, vai olitko kännissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....23010182Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen604704Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1474181Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1454104- 2183924
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik463204Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL402459Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana
Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä12245Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!181779Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1601733