laiskoja. Ei siivota, ei tehdä ruokaa miehelle valmiiksi eikä saunaa lämmitetä, nurmikot ajamatta lumet luomatta... eikä autokaan liiku koskaan.
Naiset voisi ryhdistäytyä jos kotona ovat aja passaa miestä, nainen on tehty miehen kylkiluusta ja siksi pitää passaa.
Naiset ovat yleensä aika
6
133
Vastaukset
- närästää
Joo on laiskoja... ja sitten kun eivät ole laiskoja tekevät kaiken tuon em. niin sitte ukkko juoksee vieraissa senku jaksaa! Pyytää anteeksi ja saa anteeksi ja ralli jatkuu... nainen siivoo ja viikkaa... sivusta katsojaakin v.... kuinka tyhmä voi vaan nainen olla!!
- kadfjaljflajfaöl
monet naiset vaan kampaa hiuksia ja tekee tekokynsiä sormiin ja varpaisiin, ripsetkin osuu naaurin vovoon, niin on pitkät ripset. Silikonia on jokapuolella, korvissa ja takapuolessa ja poskia myöten, ei hyvältä näytä.
- Kosmetologikampaaja
Niinpä, teen työkseni noita kaikkia, paitsi silikonia ei laiteta korviin, botoksia laitetaan huuliin ja kasvojen uurteisiin, ja hyvältä näyttää myös tilipussi.
- Oikolukijat
Mikä on "naaurin vovoon"??
- Kultahuulizebastian
Oikolukijat kirjoitti:
Mikä on "naaurin vovoon"??
Ihan selvä. Naapurin volvo. Lue enemmän, luulet vähemmän.
- Oikolukijat
Kultahuulizebastian kirjoitti:
Ihan selvä. Naapurin volvo. Lue enemmän, luulet vähemmän.
Tiedoksi, en ole luullut mitään , vaan kysyin, miksi sitä ei voi kirjoittaa oikein, vai olitko kännissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701093
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55539Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37531Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53464