Oletkohan jotenkin

Siirtänyt voimakkaita tunteita minuun ja pidät minua ajatuksen tasolla henkilönä, joka ei jätä sinua... Samalla et usko, että niin voisi olla.
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis nyt täytyy miettiä,..hetkonen, siis mitäh?

Äänestä

Siirtänyt siis ilmojen halki sinuun tunteita? Onko se sitä intuitiota?

Äänestä

Taidampa ottaa hitusen näkymättömyyspulveria, kuten siinä Aapelin filmissä: Meidän Herramme muurahaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohtija_nainen_vaan kirjoitti:

Siirtänyt voimakkaita tunteita minuun ja pidät minua ajatuksen tasolla henkilönä, joka ei jätä sinua... Samalla et usko, että niin voisi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu