Kaupunginjohtaja

Kertokaa nyt joku, et millä tavalla kaupunginjohtaja kiusaa työtovereitaan? Lehdissä puhutaan tylsästi vaan ilmapiiriongelmista.
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

todella töykeä ihminen.onko ikinä vastannut kuntalaisen tervehdykseen kohdattaessa.

Äänestä
  • No ei kyllä muistaakseni ole, vaikka aluksi häntä aina tervehdinkin.

    Äänestä

Se lällättelee.

Äänestä

Se ketää kiusaa. Joku sai pomolta palautetta ja alko itkee tota kiusaamisjuttua.... Tarpeeks ku itkee ni osa alkaa uskoo...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljastuksia kirjoitti:

Kertokaa nyt joku, et millä tavalla kaupunginjohtaja kiusaa työtovereitaan? Lehdissä puhutaan tylsästi vaan ilmapiiriongelmista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu