Onko Remu rikkain romani

Varakkain manje joka voi auttaa muita jeenoja.
692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mie elän vation ja veronmaksajien rahoila oon ylpijä kaalo miun hevonen voitti sain 2tonnia oon ylpijä rahamies. Hoi

Äänestä

riomoors
mikä/kuka on manje?

Äänestä

Remu ei ole rotupuhdas jeeno. Ei hyväksytä sukujuhliin.

Äänestä
  • Onko Remu 1/2 vai 1/4 ?

    Äänestä

Voi jumalauta kun valkoset kirjoittelee täällä ja ovat olevinaan niin mustalaista kieliasultaan... Kuvitteletteko oikeasti olevanne hauskoja?
Uskovaisia lainatakseni:"Kaikenlaisia se Jumala elättääkin...".

Äänestä

Remulla on sen verran hilloo, että se on potkittu pois manneyhdistyksestä. Remu erehty vaatimaan romaanien kuninkuutta vuonna 1992, jota hänelle ei suotu.

Mutta kun Remu avaa suuna, niin kyllä sen manneksi tunnistaa, aika levottomat jutut. Muuten hieno herrasmies.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


riomoors kirjoitti:

Varakkain manje joka voi auttaa muita jeenoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu