Joku on kertonut että jollakin hiihtäjä blondilla

joka on kotoisin hiihtomenestyksestä kuuluisassa maassa olisi herpes.
Tämä tauti on tullut suihinotosta ja antajana kemistinä tunnettu Pepito
Pepitolla on rasvat ja kemikaalit aina pusseissa ja ne on tautisen pulskat.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joka tapauksessa vaiva oli niin paha, että suuri määrä voidetta piti laittaa emättimeen vielä pari viikkoa leirin jälkeen ja alle 16 tuntia testauksesta.
Urheiluun tämä emätinvoiteen käyttö yleistyi tiettävästi brassien suorittamien kokeilujen kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepitochocolata kirjoitti:

joka on kotoisin hiihtomenestyksestä kuuluisassa maassa olisi herpes.
Tämä tauti on tullut suihinotosta ja antajana kemistinä tunnettu Pepito
Pepitolla on rasvat ja kemikaalit aina pusseissa ja ne on tautisen pulskat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu