seisokki koulussa

moi! Olen 14 v poika. Mulla seisoo koulussa kun tytöillä tiukat farkut. en ole runkannut. Pitäiskö?
212740
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Se on ihan normaalia että teltta nousee pystyyn ku näkee herqquperseet, oon sua pari vuotta vanhempi ja kullakin käynyt niin useastikin. Kyllä siinä nolottaa jos joku muu näkee seisokki :D

Äänestä

Runkkaa vaan.

Äänestä
  • Kyllä varmaan pakko runkata kun aika kovat paineet. Tänäänkin koulussa sellasia farkkupeppuja että huh huh.

    Äänestä

no se on aika riski runkata koulussa ku ite kokeilin niin lensi spermaa lattialle ja muut oppilaat huomas... siinä se maine meni

1Äänestä
  • En mä koulussa aio spermaa päästää. Tuliko sulta paljon?

    Äänestä

  • boy14 kirjoitti:

    En mä koulussa aio spermaa päästää. Tuliko sulta paljon?

    Joo vitusti ku pidin päivän tauon

    Äänestä

Kyl vessassa voi runkata pönttöön. lattialleki jos menee tippa ni vessapaprulla saa pyyhittyä niin et se kuivuu minuutissa

Äänestä
  • mä luulen että jotku pojat kyllä runkkaa koulussa

    1Äänestä

  • boy14 kirjoitti:

    mä luulen että jotku pojat kyllä runkkaa koulussa

    Joo mä ainaki oon joskus runkannu. Esim vessassa ihan ok, ei häiritse ketään ja kun hoitaa homman normaalissa mahasekaisin-paskallakäyntiajassa, kukaan ei ihmettelekään.

    Äänestä

koske niitä peppuun ;I

Äänestä

onks kukaa ollu verkkareis koulus

Äänestä

kukaa ollu verkkareis koulus ja runkannu niis

1Äänestä

runkkaa vaa, ooks mist päi

Äänestä

Opel oli kerta stondis :D

Äänestä

Joo mun koulussa on kans koulussa ja samalla luokalla kyllä makeita farkkupepputyttöjä. Kyllä laittaa stondaamaan. Ite runkkaan kerran viikossa.

Äänestä

Farkuista tulee helvetillinen nautinto. Alan suorastaan huutamaan tunnilla.

Äänestä

Mikäs sen kiihottavampaa,kun pojat kiihottuu mun pepusta !!!!!

Äänestä

Mä 15v poitsu ja kyllä koulussa stondaa kun tytöillä upeita farkkupeppuja. Mites siellä tytöillä farkkuja?

Äänestä

Mä 15v poika ja kyllä tyttöjen peput ja tiukat farkut saavat seisomaan.

Äänestä

kaksi uutta tyttöä mun luokalla.

Äänestä

Meitä on monta poikaa jolla seisoo ja me kilpaillaan keskenämme. Eli se on voittaja joka ei välitä vaan on kuin ei olis huomannut että on muna pystyssä hänellä. Minäkin menen luokan eteen taululle ja mulla on muna ylhäällä. Ei vois pahemmin kiinostaa minua. Ja ope ei välitä kommentoida sitä enään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


boy14 kirjoitti:

moi! Olen 14 v poika. Mulla seisoo koulussa kun tytöillä tiukat farkut. en ole runkannut. Pitäiskö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu