Sport - Jukurit 2-1

Sport voitti ottelun ja saivat tärkeät 3 pistettä.Kiitokset 40 fanille.
974
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hissukoita vitutti kun pelaajat kiittivät heitä jotka kannustivat ja lauloivat koko ottelun.Hissukat tulevat fanikatsomoon ja olettavat,että pelaajat muistavat heitä kun ovat hiljaa koko ottelun.Hissukat myös luulevat,että heillä ovat katsomossa OMAT säännöt.Hissukat tulevat fanikatsomoon vain siksi koska sinne on halvin lippu,eikä hissukoilla ole varaa ostaa lippua istumakatsomoon jossa hissukat voivat olla hiljaa.Hissukoilla ei myöskään ole varaa ostaa kanavapakettia,että näkisivät kotona ottelua.Hissukoilla on oma periaate,olen tosifani kun olen hiljaa.Hissukat ovat fanikatsomon sairaus.

Äänestä

40 cheerleaderia ja 2000 fania.

Äänestä
  • 2000 fania jotka eivät saa edes ääntä ulos.

    Äänestä

Ehdotan,että seuraavassa kotipelissä 60minuutin hiljaisuus fanikatsomon kuolemalle.Kiitos hissukat,toivottavasti olette tyytyväisiä itseenne.Teitä ei edes hävetä touhunne.Nautitte kun saatte pilata hyvän kulttuurin.Ette ajattele kuin itseänne.Hävetkää edes.

Äänestä

Lepää rauhassa fanikatsomo.Tuppisuitakin saa kiittää tästä.Hienoja muistoja kun siellä vielä oli tunnelmaa ennen näitä saatanan tuppisuita.Fanikatsomon remontin piti tuoda liigan mukainen tunnelma kun sinne sai lisää ihmisiä,mutta ei sinne änkevät nyt nämä saatanan tuppisuut jotka ostavat lipun vain siksi koska halpa lippu.Vittuako ei voi ostaa sitä lippua istumapaikalle? Tullaan tahallaan perkele sinne pilaamaan kaikki ja vielä luullaan,että sinne saa tulla omilla säännöillä? Uskomatonta !!!!

Äänestä
  • Jaa sä oot niin köyhä et pitää mennä fanikatsomoon lipunhinnan takia, murheensa kullakin ja olet niin kateellinen jos on toisia köyhiä samassa katsomossa, pelkäätkö että nämä kertovat ihmisille köyydestäsi?

    Äänestä

  • Olen omistanut kausikortin fanikatsomoon 10 vuoden ajan ja menen fanikatsomoon siksi koska olen fani ja olen siellä fanikatsomon säännöillä.

    Äänestä

  • Kyllähän se köyhyys harmitaa jokaista ei auta säästöissä edes kausikorttikaan, voihan senkin kätkeä fanituksen piikkiin.

    Äänestä

Minä ihan luulin, että pelaajat niitä maaleja... mutta fanitko ne onkin sitten...
Niinkö huonoilla on Sport matkassa, että itsekseen eivät selviä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MissäKannatusOn kirjoitti:

Sport voitti ottelun ja saivat tärkeät 3 pistettä.Kiitokset 40 fanille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu