Onko jotain saatananpalvojia urheilukentän ja välitien välisessä metsässä vai mikä ihmeen ölinä sieltä kuuluu? Vai joku kylähullu yksikseen? Menisin katsomaan mutten uskalla.
Mitä tapahtuu metsässä
10
348
Vastaukset
- niinettä
Siellä oli kaupunginnarkkitehtien kokous jossa suunniteltiin urheilukentän alueen laatoittamista. Laatoitustyöt varmaan aloitettiin saman tien.
- Allahundsubbana
Mäkiläntiellä asuu maahanmuuttajia, nistejä ja virolaisia joten luultavasti metsässä nautittiin kebabia, viru valge-vodkaa ja subutexia sekaisin. Kyllä siitä ääntä syntyy. Subutexpäissään on mukava pyllistellä Allahia kunnioittaen.
- sbede
Yöllistä yllätysseksiähän siellä harrastettiin, mahdollisesti hyvinkin homoseksuaalista. Se on mäkiläntien a.k.a mäccärin perinne se ;) Alueella kulkiessa kannattaa varoa ruiskuja ja paskaisia harjanvarsia.
- onnäässillälailla
Pirihörhöjen kesken WolleyBallin style eli ensin otetaan vedot ja sitten aletaan lappamaan tavaraa hanuriin ja nussimaan sammuneita.
- MuutinkoSlummiin
Olen myös kuullut kyseisen metelin ja ihmetellyt asiaa. Muutin tänne vasta hiljattain ja nyt kuulin huhuja Paimiossa asuvalta tuttavaltani, että näissä taloissa on paljon narkomaaneja ja muita sekopäitä...
- tietäsittevaan
Joo siinä 7 talossa ainakin asuu pari narkkia, Pirinistejä niin kaipa niistä sitä ääntä lähtee. Metsä täynnä piripää homoja!
- romppaa
Pitkähiuksinen mies se huutelee kännissä hän muuttuu myös väkivaltaiseksi
- Vistantietäjä
Arttu perkele se siel mölyää. On tosiaan väkivaltanen, kannattaa varoo.
- Toorista
Puistoihin varaudu siiheN että lämmin sää kannustaa monet paimiolaiset juomaan liikaa ja puistoissa on aina joitakin kovan luokan juoppoja viettämässä aikaa.
- J.Böllin
Joo se on vissiin se saatanan homon poika wannabe kultaseppä vai mikä lie.. Huhujen mukkaan se on piilosilla, ku homon poikaa pelottaa. Sais loppuu se sammuneiden nussiminen tai muuten!! SKKRT
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä4365462Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1713252Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.82907Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575982791- 712148
- 442098
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!522054- 871797
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei121541MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."
Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim171413