ahdistava noine iänikuisine juttuines. en edes haluu tietää miten kauan jaksaisit jatkaa tota hommaas bläääääh...
palsta-pirkolle vähän terveisiä
ootihanvitun
20106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
aina sä voit lopettaa palstailun, jos jutut liian heviä tekstiä.
Lopetat?
kohta, melko pian.. ;)
Anna esimerkki. Mä nimittäin tulin tänne just äsken.
Sen "homman" vielä? Että mikä se on, mitä mä sun mielestäsi yritän. Muuta kuin keskustella..
Hae apua itellesi.
Täänk juu. Jaksan ja päivystän 24/7 ettäs tiiät. Mee sä aloituksiksesi muualle päivystämään.
vitun täti valtio hahahaha! pitäkää palstanne se on ihan vitun noloo..
Tuskin täälä nuoria pyörii. Niillä on muutakin elämässä kuin pelata bingoa ja vierailla palstalla.
Sä se jaksat aina muistaa Pirkkoa.
Kirjoittelen kuule ihan sinun iloksi. Eikö ole mukava lueskella mitä on tullut tehtyä? Samaistua ja jopa suuttua senhän sinä osaatkin. Joten jatketaan ihmeessä vittuilujamme täällä kuten ennenkin ethän sinäkään ole kyennyt lopettamaan!
Mutta kysyn kuitenkin: Enkö? Mä olen sitäpaitsi nykyisin itse rauhallisuus.. Sunkin juttus valuu kuin vesi hanhen selästä..
Touhu on kylläkin rankkaa henkistä väkivaltaa. Toivottavasti kohteellasi on mt kunnossa..
kaikki ne jätkätkin joita täällä paimennatte ja sanetelle on ihan vitun nössöjä hiiriä ja yhtä juntteja kuin tekin. sitä saa mitä tilaa.
Taidatpa itsekin kuulua niihin paimennettaviin... :D
hankin pillua aivan muulla keinoin kuin jollain vitun takapajuisella kiristyksellä....ei vittu miten te voitte olla niin noloja tolloja lue JUNTTEJA!!!!!
:D:D:D
Naaraat täällä repii sut nautiskellen kappaleiksi, jos kohotat päätäsi tai ääntäsi noin. Ole viisas ja katoa hiljaa sen uuden pillun perään!
vastahan tässä päästään vauhtiin ja mulla on lystiä just nyt ei lopeteta ihan vielä!
Jos joku on junttimaista niin sen kuvitteleminen, että joku kirjoittaa sulle täällä, 'kiristää' ja on kiinnostunut seksistä kanssasi - etkä kuule irl hänen suunnaltaan ikinä mitään.