Vuokrattavana 1 huone Lahden keskustassa Vesijärvenkatu 18 15110 Lahti.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun kulmauksessa, kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS tavaratalo samassa korttelissa, TRIO:a vastapäätä, juuri valmistunu uusi soluasunto, täysin remontoitu ja uutta vastaava vuokrahuone.
Huoneiston ikkunoista avautuu näkymä Aleksanterinkadulle päin.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikkine keittiön tarvitsevine koneineen ja astiastoineen, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC-tiloihin ja tuulikaappiin.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Huoneet ovat molemmin puolin keittiötä.
Kaikkineen 67m2 asunnossa on 4H Keittiö Kph lasitettu parveke.
Yksi 22.10.2016 alkaen vapautuva 11 m2 huoneen vuokra on 385€/kk.
Vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Tarvittaessa vapaa sähköpistokkeellinen autopaikka sisäpihalla.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on saunaosasto ja vilvoittelutilat 11 kerroksessa, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Tilat on remontoitu juuri lattiasta kattoon.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kupit, lautaset, lasit ym.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne.
Samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet äänettömät 65 desibelin äänieristeovet, Abloyn Yale numerokoodi-lukot jokaisessa huoneessa, katot ja seinät juuri maalatut.
Inarian peilikaapistot jokaisessa huoneessa.
Vuokrasopimus tehdään ja allekirjoitetaan kätevästi netin kautta www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki, Alavus jo vuodesta 1972 alkaen.
Soita!
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Tervetuloa asumaan mukavaan seuraamme!
1 H + K soluasunnossa Lahden keskustassa
YhteisasuntoLahtiCity
0
135
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain37712456Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2655464Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2163964Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2142770Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov172025Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191854Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167930Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!273895No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74802Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59756