Kodeiini tolet

Oon nyt käyttäny pari viikkoo panacodeja suurin määrä minkä olen ottanut on ollut 6. Otin viimeksi keskiviikko yöllä 2 kappaletta. Mietin tässä että jos ottaisin lauantai yönä 4 niin tuntuisiko paljoon vai kannattaisiko vaan odottaa pidempään?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Panadol elikkä parasetamoli tuhoaa maksasi hetkessä! Etsi ne kodeiinit jostain muualta!

Äänestä
  • Juu olen tietoinen asiasta ja erottelen sen takia heti isommilla määrillä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koudeine kirjoitti:

Oon nyt käyttäny pari viikkoo panacodeja suurin määrä minkä olen ottanut on ollut 6. Otin viimeksi keskiviikko yöllä 2 kappaletta. Mietin tässä että jos ottaisin lauantai yönä 4 niin tuntuisiko paljoon vai kannattaisiko vaan odottaa pidempään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu