En ole kuullut sinusta viikkoihin

Alkaa olla pala kurkussa.
Tiedän että olet sen luontoinen,
Mutta voisit edes jollain tafalla olla yhteydessä.
Ei jaksais täältä etsiä sinun viestejäsi
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiedä, mutta aikaisemmin toivoin hänelle hyvää oloa kun tunsin jotakin haikeutta
itsessäni.

Äänestä

miksikä ottaa yhteyttä turhaan. pitäs katsoa toiseen suuntaan muttei se onnistu. aika masentavaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SinulleMiess kirjoitti:

Alkaa olla pala kurkussa.
Tiedän että olet sen luontoinen,
Mutta voisit edes jollain tafalla olla yhteydessä.
Ei jaksais täältä etsiä sinun viestejäsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu